Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Naşide Göktürk: Hastalığımın adıyla yaşamıyorum

Uzun süredir kanserle mücadele eden ve bu süreçte 'Çocukluğumu Uçuruyorum' albümünü tamamlayan Naşide Göktürk, Riva da klip çekimlerine başladı. Bir televizyon programına konuşan Göktürk, albüm ve sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Giriş Tarihi: 21.3.2016 13:54
Naşide Göktürk: Hastalığımın adıyla yaşamıyorum

Sözlerine 'Çok iyiyim' diyerek başlayan Göktürk; 'Evet. Bugün son enerjimizi toplayıp şu klibi bir an önce yetiştirmek zorundayız. Bir takım rahatsızlıklar nedeniyle ertelelendi falan ama bugün ertelenmeden sonuca varacağımızı düşünüyorum.' dedi.

Yaşadıklarını şöyle anlattı:

Hastalığımın adıyla yaşamıyorum. Tamamen kendimle yaşıyorum. Hastalığın saçma saçma sürprizleri olduğunda sinirleniyorum. Çünkü ben çok hiparektif birisiyim. Bahçeyle, denizle saatlerimi geçirebiliyorum, en mutlu olduğum yerler fotoğraf çekmek balık tutmak falan. Bunlara çok enerjim kalmadı. Allah beterinden korusun. Yine de çok büyük sancılar çektiğim olmuyor değil ama ağırlıklı olarak olmuyor.

Eski Naşide'yi istiyorum

Çok sinsi bir hastalık bunu böyle birinci ve ikinci evrede yaşayan insanlar nerdeyse mucize ve tesadüf. Cesur olduğuma inanıyorum. Hastalığın adından ve şeklinden değilde ben o eski Naşide'yi istiyorum. Toprakla uğraşan, eken biçen... Enerjimin çabuk tükenmesinden haz etmiyorum.

Başıma ne geldiyse merhametten geldi. Hastalığım, içime atmak insanları üzmemek için içime attıysam ondan olmuştur.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Naşide Göktürk: Hastalığımın adıyla yaşamıyorum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN