Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan açıklaması

’nın ’dan olan oğlu Umut ile kızı Ayşe, babalarının ını reddetti. Oya Başar, çocuklarının neden mirası reddettiğine dair açıklama yaparak "Biz Levent'in malını, mülkünü istemiyoruz. 10 yıldır zaten maddi bir alışveriş olmamıştı çocuklarıyla arasında" dedi.

Giriş Tarihi: 30.3.2016 10:41 Güncelleme Tarihi: 30.3.2016 10:54
Oya Başar'dan miras açıklaması

İki kardeşin, usta tiyatrocunun borçlarını üstlenmemek için bu kararı aldığı iddiası üzerine, aile adına bir açıklama yaptı.

"LEVENT'İN MALINI MÜLKÜNÜ İSTEMİYORUZ"

Başar, söz konusu nın sadece Umut ve Ayşe değil, 'nın ilk evliliğinden olan oğlu Oğulcan tarafından da açıldığını ileri sürdü. Hürriyet'e konuşan Başar, "Biz Levent'in malını, mülkünü istemiyoruz. 10 yıldır zaten maddi bir alışveriş olmamıştı çocuklarıyla arasında. Yani 10 yıl önce kopardık maddi anlamda aramızdaki her bağı. Oğulcan'la kurdukları şirketle ne iş yaptıklarını da bilmiyorduk. Çocuklar bilmediğimiz bir parayı kabul etmek istemedi. Onlara kalan tek şey babalarının adı. Borç harç varsa da Levent ile Oğulcan'ındır, o konuda bilgimiz yok. Cenazenın ardından biz eve gitmedik, Oğulcan gidip evi boşaltmış. Onların şirketi, varsa da onların borcu. Ayrıca reddi için ilk davayı da bildiğim kadarıyla Oğulcan açtı." dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oya Başar'dan miras açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN