Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Başrol oynayayım' diye Hıdırellez'de dilek tutmuştum gerçek oldu

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, reklam filmi çekimleri için ABD'den 'ye döndü. Kendisini şanslı biri olarak gören Ulusoy: Hıdırellez'de bir kağıda 'Best Model'ı kazanayım, iyi bir dizide başrol oynayayım' diye dileğimi yazıp gül ağacının altına koymuştum, gerçek oldu

Giriş Tarihi: 3.4.2016
'Başrol oynayayım' diye Hıdırellez'de dilek tutmuştum gerçek oldu

ÇAĞATAY ULUSOY

Bir süredir ekranlardan uzak olan ve ABD'de yaşayan Çağatay Ulusoy, Colin's'in reklam yüzü oldu. Reklam filmi çekimleri için Türkiye'ye dönen yakışıklı oyuncu ile Bodrum'da buluştuk. 25 yaşındaki Ulusoy, Amerika'da 'Home' isimli bir kısa film çektiğini ve resim yaptığını söyledi. Ünlü oyuncuyla ABD'deki hayatını ve planlarını konuştuk... src="https://isbh.tmgrup.com.tr/sbh/2016/04/03/1459613805390.jpg" style="margin: 4px; width: 180px; height: 270px; float: right;" />
İlk kez bir reklam filminde rol alıyorsunuz, değil mi?
Evet, o yüzden çok heyecanlıyım. Daha önce de çok teklif geldi ama benim farklı bir kafa yapım var. Çok seçici davranıyorum.
Colin's'in teklifini neden kabul ettiniz?
Colin's çok eskiden beri takip ettiğim, köklü ve global anlamda geniş kitlelere hitap eden bir marka. Öyle olunca teklifi tereddütsüz kabul ettim. Reklam filmi Bodrum'da çekildi. Denizde geçen sahneler var. Mutlaka güzel bir şey çıkacak. İnsanların keyif alacağı, yaz esintisini hissedeceği bir reklam olacak.
Bodrum'u sever misiniz?
Bodrum, 16 yaşındayken ilk kez çalıştığım yer. Garsonluk yapmıştım. Ayrı bir yeri var Bodrum'un bende. Hayatı Bodrum'da öğrendim. Ailemden ilk defa ayrılmıştım. Ayaklarımın üstünde durmayı öğrendim. Kariyer planlamamda, o dönem tanıştığım insanların tavsiyelerini dikkate aldım. Sonra Best Model'e girdim ve her şey çok çabuk gelişti.

İDOLÜM KENAN ABİ
Şanslı olduğunuzu düşünüyor musunuz?
Evet, şanslıyım... Şanslı değilim dersem günaha girmiş olurum.
Ünlü olmadan önce kendinize örnek aldığınız biri var mıydı?
'Deli Yürek' dizisi vardı. Kenan Abi'yi (İmirzalıoğlu) çok severdim; hâlâ da çok severim.
Sanki birbirinize rakipmişsiniz gibi bir algı yaratılıyor ama...
Hayır, o benim abim, idolüm. Onun deneyimlerinden faydalanıyorum. Ara ara görüşüyoruz. Fikir veriyor bana.
Reklam filminde partner olarak Gigi Hadid'i, fotoğrafçı olarak da Mert Alaş'ı istediğiniz yazılmıştı.
Çalışılacak isimleri içeren bir liste vardı. Mert Alaş ve Gigi Hadid de bu listedeydi. Bizden birkaç seçenek istendi. Biz de onlara isimler sunduk. Hatta Taylor Marie Hill, bizim sunduğumuz bir isimdi. Sağolsun Colin's, istediğimiz Victoria's Secret mankenini 'ye getirdi. Mert'le tanışıklığımız var, ileride birlikte çalışabiliriz. Bu projede ise Serkan Şedele ile çalışıyoruz.

ARKADAŞINA GÖNDER
'Başrol oynayayım' diye Hıdırellez'de dilek tutmuştum gerçek oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN