Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yoğun bakıma girdiler

ile , yazın yaklaşmasıyla yoğun bakıma girdi. ’daki bir detoks merkezine giden sosyetikler, Türkiye’ye yenilenmiş olarak dönecek...

Giriş Tarihi: 7.4.2016 09:12
Yoğun bakıma girdiler
Cemiyet hayatının önde gelen iki ismi ile , yaz ayları yaklaşırken yoğun bakıma girdi. Sosyetik güzeller, geçtiğimiz gün soluğu dünyanın en önde gelen detoks merkezlerinden biri olan klinikte aldı.

'daki detoks merkezi, Madonna ve Victoria Beckham gibi dünyaca ünlü yıldızların da tercihi

HAYALİMDEKİ HAYATI YAŞIYORUM
GECELİĞİ 300 EURO

Alara Koçibey ile Mine Kalpakçıoğlu, geceliği 300 'dan kaldıkları merkezde ilk olarak kan verip tahlillerini yaptırdı. Sosyetik güzeller, kapsamlı check-up ve tahliller için kişi başı toplam bin euro ödedi. Detoks programına da katılan Alara Koçibey ile Mine Kalpakçıoğlu,bu program için de günlük 250 euro ödüyor. Detoks merkezinde sık sık masaj da yaptıran sosyetik güzeller, cilt bakımı gibi hizmetler için de yine bin euro harcayacak.


HER YIL GİDİYORLAR

1 hafta 'daki detoks merkezinde konaklayacak olan Alara Koçibey ile Mine Kalpakçıoğlu, yaza yenilenmiş ve zinde olarak girecek. Sosyetik güzellere, 1 haftalık bakım programları ise yaklaşık 6 bin euro yani 20'şer bin liraya mal olacak. Her yıl düzenli olarak Avusturya'daki bu kliniğe girip kendilerini bakıma alan 45 yaşındaki Mine Kalpakçıoğlu ile yine 46 yaşındaki Alara Koçibey'in form ve gençlik sırrının burada yaptırdığı bakım olduğu herkes tarafından biliniyor.


AVUSTURYA HATIRASI

SOSYETİK güzeller Avusturya'daki detoks tatillerinden de bu kareyi paylaştı. Yıllardır düzenli olarak spor yaptıkları bilinen Alara Koçibey ve Mine Kalpakçıoğlu, Avusturya'dakikliniğin çevresinde de her gün düzenli olarak yürüyüş yapıyor.

Kaynak: Takvim
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yoğun bakıma girdiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN