'den itirafı

Efsane isim , her Pazartesi akşamı TRT Kent Radyo İstanbul'da yayınlanan "Zeliha Sunal ile Çepeçevre Müzik" programının konuğu oldu. İlginç anekdotlar paylaştı!

Giriş Tarihi: 18.5.2016 09:45 Güncelleme Tarihi: 18.5.2016 09:51
Seyyal Taner'den Barış Manço itirafı
''Barış Manço bekarken bana aşıktı''

Bir dönemin en güzel kadınlarından olan , Zeliha Sunal ile sohbetinde, 'nun bekarken kendisine aşık olduğu itirafında bulundu. Sunal'ın kendisini özgürlüğün müzikteki temsilcisi benzetmesi üzerine, "Ben özgürlüğün yaşam içindeki temsilcisiyim, özgür bir ruhum, beni sahnelere kilitlemeyin." dedi.

''O dönem ünlü olmak istemedim''

Selda Bağcan, Arda Uskan ve Ferhan Üçoklar'ın planıyla kendisini sahnede bulduğunu söyleyen , o dönem ünlü olmak istemediğini söyledi. Seyyal Taner, Eurovision anıları ve en güzel şarkılarıyla konuk olduğu programda, Kurtalan Ekspres ile devam eden konserleri, birlikte yaptıkları hücum kayıtlar ve bir TV programı düşündüklerini anlattı. Aykırı olanın kalıcı olacağına değinen Seyyal Taner, "İlk sahne terbiyemi Zeki Müren'den aldım, son sahne dönemine denk geldiğim için yıllarca birlikte çalışamadık" dedi. Seyyal Taner, TRT'nin çocuk korosunda yer aldığını, hem çocukluğunun, hem mesleki çalışmalarının ilk kayıtlarının TRT Radyo binasında olduğunu belirtti. Son dönem isimlerden Gaye Su Akyol'u inanılmaz yetenekli bulduğunu; Özge Fışkın, Duman, Model, Zakkum ve Seyyal kopyası dediği Özlem Tekin'i dinlediğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Seyyal Taner'den Barış Manço itirafı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN