Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sinem Yanmaz: Oğlumun babası Hamza Hamzaoğlu

Hamza Hamzaoğlu Denizlispor’da görev yaptığı sırada yaşadığını söyleyen dönemin kulüpteki medya sorumlusu Sinem Yanmaz, itirafta bulundu.

Giriş Tarihi: 1.6.2016 12:27
Sinem Yanmaz: Oğlumun babası Hamza Hamzaoğlu

Sinem Yanmaz, salı gecesi kişisel adresinden iddiayı gündeme getirirken, herkese tek tek cevap vermektense bu yolu tercih ettiğini ve vicdanını rahatlattığını belirtti.

Sinem Yanmaz, daha sonra DHA muhabirine, sosyal medyada yazdıklarını tekrarladı. Oğlu Eşref Çınar'ın babası olduğunu iddia ettiği Hamza Hamzaoğlu ile bir ev ortamında yemek sırasında zafer işareti yaparken çekilmiş bir fotoğrafını da yayınlayan Yanmaz şu ifadelere yer verdi:

"BENİ MAĞDUR ETMİŞTİR"

"Soran soruşturan arkadaşlara tek tek cevap vermektense, ilk ağızdan net yazayım istedim. Beni tanıyanlar mizacım ve karakterimi bilir. Özüme, vicdanıma ters vuku bulan bu olayı tüm çıplaklığı ile gözler önüne sermek artık ruhen özgürlüğüm olacaktır. Hamza Hamzaoglu'nun oğlu Eşref Çınar Hamzaoglu'nun annesiyim. Oğlumun, annesi ve babası tarafından 5 yıldır meşrulaştırılamayışının sebebi Hamza Bey'in ailesi, çevresi, kariyeri, kişisel menfaatleri doğrultusunda sevgi ve saygı bağı ile şahsimin fedakârlığı idi. Bu yönde kendisinin doğru zamanı tarafımdan sabırla beklenmiş, oğlum ve benim hayatımızdan önce Hamza Bey'in öncelikleri gelmiştir. Ancak oğlum ve benim hayatım üzerine fütursuzca söylediği yalanının gün yüzüne çıkmasıyla hem kadın, hem anne olarak bunca yıllık gizli hayat mücadelesi ve hem oğlum hem kendi hayatımdan verdiğim fedakârlığın koca bir yalan uğruna olduğunun taze idraki ve acı tecrübesini yaşamaktayız. Beyefendi kişiliği ve karakteri ile sevilen, tarafımdan da bu yönüyle gurur duyulan Hamza Hamzaoğlu maalesef bilinenin aksine gösterdiği bu akıllara zarar tutumuyla beni hem bir kadın, hem de bir anne olarak manen tarifi mümkün olmayan şekilde yaralamış ve mağdur etmiştir.

"GERÇEK BUDUR"

Sinem Yanmaz, bu paylaşımdan sonra kendisine telefonla ulaşan DHA muhabirine ise şunları söyledi: "Facebook üzerinden yaptığım bu ileti, sadece vicdanımın özgürlüğü içindi. Ba hiçbir şey için değil. Ben kendisini şahsımca öyle bildim, öyle tanıdım, öyle sevdim. Ondan bir çocuk dünyaya getirdim. Maalesef gerçek budur. Oğlum Eşref Çınar Hamzaoğlu, Hamza Hamzaoğlu'nun yasal oğludur."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sinem Yanmaz: Oğlumun babası Hamza Hamzaoğlu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN