Türkiye'nin en iyi haber sitesi

isyan etti

Sevgilisi Buğra Toplusoy’la birlikte Amerika’da tatil yapan oyuncu , son günlerde özel hayatına ilişkin çıkan haberler nedeniyle bir açıklama yayımladı.

Giriş Tarihi: 12.7.2016 12:29
Ceyda Ateş isyan etti

, herkesin kendi hayatından sorumlu olduğu ve insanların özel hayatlarıyla değil, başarılarıyla gündeme gelmesi gerektiğini düşündüğü bir yazı kaleme aldı.

Son günlerde özel hayatıyla gündemden düşmeyen güzel oyuncu, tepkisini şöyle dile getirdi:

"Evet, çocukluğumdan beri bu sektörün içindeyim. Beni neredeyse hepiniz tanıyorsunuz, benim hayatım hakkında çoğunuzun görüşü var. Hepsini çok iyi biliyorum, ama sizlerin bilmediği, belki de önemsemediği bir şey var: Bu, 'benim hayatım…' Benim kararlarım, benim yollarım, benim yokuşlarım… Hepsi sadece bana ait, lütfen saygı duyun.

CEYDA ATEŞ SEVGİLİSİYLE EVLENDİ Mİ?

Sizlerin, hayatımı ve görünüşümü magazin malzemesi yapma isteğinizi anlamaya çalışıyorum ama vicdanım yetmiyor. Gözler önünde olan bir hayata sahip bizim sektör, ama gözler önünde olması gereken özel hayatlarımız değil, iş hayatımız diye düşünüyorum. Ve eminim ki bana katılan yüzlerce hatta binlerce insan var.

BUĞRA TOPLUSOY'DAN SÜRPRİZ EVLİLİK İDDİALARINA YANIT
Sizden ricam; beni sadece işlerimle yorumlayın, hatırlayın. Her zaman işimle olmaya devam edeceğim. Çünkü benim aldığım eğitimleri ve bu işi ne kadar çok sevdiğimi ben biliyorum, bir gün bunu anlamanız dileğiyle."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ceyda Ateş isyan etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN