‘Hainlere ve alçaklara fırsat vermeyeceğiz’

Türkiye’nin dört bir yanında devam eden demokrasi nöbetinin önceki akşamki durağı Esenler’di. Ay yıldızlı bayraklarla ilçe meydanını dolduran ve FETÖ’cü hainleri lanetleyen onbinlere sanatçılar da destek verdi

Giriş Tarihi: 1.8.2016
‘Hainlere ve alçaklara fırsat vermeyeceğiz’
FETÖ'nün 15 Temmuz gecesi düzenlediği darbe girişiminin ardından başlayan demokrasi nöbeti, tüm coşkusuyla devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla demokrasiye ve milli iradeye sahip çıkmak için meydanları dolduran vatandaşlar, önceki gece 'da Esenler Meydanı'nda buluştu. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve ünlü sanatçılar da demokrasi nöbetine katıldı. 'bi zi yıldırama zlar ' Demokrasi nöbetinin 16'ncı gününde ellerinde bayraklarla sabaha kadar coşkulu bekleyişini sürdüren vatandaşlara; yapımcı Polat Yağcı önderliğinde; Gezegen Mehmet, Ersin Düzen, , İsmail Özkan, İntizar, Berdan Mardini, Şenol İpek, Özlem Balcı, Davut Güloğlu ve Doğuş gibi isimler de destek verdi. Meydana kurulan sahnede binlerce kişiye seslenen şarkıcı Doğuş, şöyle konuştu: "Bu hain şerefsizler, alçaklar bizi yıldıramaz. Allah bunların belasını versin! İnşallah daha iyi olacağız. Şu anda kendimi çok zor frenliyorum. Sayın Cumhurbaşkanımıza sahip çık, tüm geleceğimize sahip çıktık. Allah onu başımızdan eksik etmesin" dedi.

'GERÇEK KAHRAMAN SİZSİNİZ'
Demokrasi nöbeti tutan vatandaşları yalnız bırakmayan ve sanatçılarla birlikte şehir şehir gezen Polat Yağcı ise şöyle konuştu: "Bizim ezelden beri safımız belli. Allah Cumhurbaşkanımıza uzun ömürler versin. Ben ve tüm sanatçı arkadaşlarım, demokrasi nöbeti tutan vatandaşlarımızı yalnız bırakmayacağız." Oyuncu Saruhan Hünel de vatandaşlara seslenerek "Bu hainlere fırsat vermedik, inşallah daha da vermeyeceğiz. Biz yazılan senaryoları ekranda oynuyoruz. Siz ise yazılan bu kara senaryonun önüne geçtiniz ve gerçek kahramanlar oldunuz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Hainlere ve alçaklara fırsat vermeyeceğiz’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN