ve ilişkilerine ikinci şansı verdiler

2012 yılında evlenip 20 ay sonra boşanan ve , yeniden birlikte. Oğulları Kemal için sık sık bir araya gelen eski eşlerin küllenen aşkı yeniden alevlendi.

Giriş Tarihi: 4.8.2016 09:40 Güncelleme Tarihi: 4.8.2016 09:50
Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu ilişkilerine ikinci şansı verdiler
El ele romantik anlar

ile eski eşi 'nun küllenen aşkı yeniden alevlendi. Yaz başında ünlü komedyenin Bodrum Mandarin Oriental'daki lüks villasında oğulları Kemal'le tatil yapan ikilinin geçtiğimiz haftalarda el ele göz göze romantik anlar yaşadığı iddia edildi. Yılmaz'la Yağtu'nun bu romantik anları aşkın fitilini yeniden ateşledi. Bu yakınlaşmadan 4 yaşındaki oğulları Kemal de çok mutlu olunca 2012 yılında evlenip 20 ay sonra boşanan çift, ilişkilerini gözden geçirdi.Ahu Yağtu, Kemal için 'ın Bodrum'daki evinde sürpriz bir parti düzenledi.

Kemal kardeş istiyor

İkili, minik oğulları Kemal'in mutluluğu için tekrar bir araya gelme kararı aldı. Şimdilik bu kararı gizleyen 'la Ahu Yağtu'nun barışmasına yakın dostlarının da çok sevindiği öğrenildi. Barışmada etkili olan Kemal'in yıllar sonra annesiyle babasını yeniden bir arada gördüğü için yüzünün güldüğü konuşulanlar arasında… Cem Yılmaz'la Ahu Yağtu'nun ilişkilerine ikinci bir şans vermesinde oğullarının kardeş isteğinin de rol oynadığı iddia edildi. Bu arada Ahu Yağtu, dün 4 yaşına giren Kemal için renkli bir doğum günü partisi düzenledi.Kaynak: Takvim

CEM YILMAZ ESKİ EŞİNİ UMURSAMADI
CEM YILMAZ ESKİ EŞİ VE OĞLUYLA TATİLDE

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu ilişkilerine ikinci şansı verdiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN