Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bade çil geri dönüyor

Üç yıl evli kaldığı dönemde ekrana ara veren Bade çil geri dönüyor. Büyük’daki babasının yanından gelip Nişantaşı’na taşınmaya hazırlanan İşçil, ekranda olmayı istediğini söyledi.

Giriş Tarihi: 22.8.2016 13:45 Güncelleme Tarihi: 22.8.2016 14:58
Bade İşçil geri dönüyor

EKRANLARA GERİ DÖNÜYOR

Üç yıl evli kaldığı eşi Malkoç Süalp'ten haziran ayında boşanan Bade çil, ekranlara geri dönüyor. Evli olduğu dönemde ekrana ara veren oyuncu önceki gün annesi Kadriye Gündüz'le Nişantaşı'ndaydı.

NİŞTANTAŞI'NA TAŞINIYOR

Boşanma süresince babasının yaşadığı Büyük'dan yeniden Nişantaşı'na taşınacağını da söyleyen İşçil, "Artık ekranda olmayı istiyorum. Geliyorum bakalım. İnsanlar beni adada organik hayat yaşadığımı, tarlada sebzemi meyvemi yetiştirdiğimi sanıyormuş. Ada biraz daha sakin, şehir hayatı gibi yoğun değil. Benim zaten hızlı hayatım olmadı. Bekarken de öyle hızlı bir hayatım yoktu" dedi.

"OĞLUMU BIRAKMAK İSTEMEDİM"

Daha önce rol aldığı dizileri kadar kendisini heyecanlandıran bir projenin geldiğini söyleyen İşçil, "Oğlum Azur daha küçük olduğu için kabul edemedim. Oğlumu bir anda bırakmak istemedim. Bir 'Ezel'i okuduğumda heyecanlandığım kadar ya da 'Kuzey Güney'in heyecanını yaşadığım kadar bir iş geldi ama çok yoğun tempoydu ve başroldü. Tamamen hikaye onun üsteneydi. O tempoyla çocuktan bir anda ayrılmam mümkün olmaz. Bir aksilik olsa yarı yolda bırakılmaz. Ana karaktersin yerine biri gelince hikaye mahvolacaktı" şeklinde konuştu.

Kaynak: Milliyet

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bade İşçil geri dönüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN