Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni sezona bomba gibi giren Esra ’dan yılın damat adayı!

programlarının en güvenilir ismi olan Esra , yeni sezona merhaba dedi. Ünlü sunucu, “’da” programının yeni sezonuna yıllar önce bir evlilik programında yaşadığı aşkla Türkiye’nin gündemine oturan damat adayı ’la başladı.

Giriş Tarihi: 1.9.2016 10:57
Yeni sezona bomba gibi giren Esra Erol’dan yılın damat adayı!

AŞKI VE MUTLULUĞU ESRA EROL'DA BULACAK

Yaşadıklarıyla, geçmişiyle, birçok annenin, genç kızın kalbinde yer eden Caner hala bulamadığı aşkı ve mutluğu Esra 'da bulmaya geldiğini söyledi."UZUN YILLAR PSİKOLOJİK TEDAVİ GÖRDÜM"

yeni damat adayı Caner'e, Yarışma biteli çok uzun oluyor neden hala evlenmedin? Sorusunu yöneltince, katıldığı yarışma programından sonra uzun yıllar psikolojik tedavi gördüğünü kimseyle görüşmediğini, hatta bu süre zarfında ciddi bir ilişkisi olduğunu hatta ten döndüğünü söyledi."BANA MUTLU BİR YUVANIN KAPISINI AÇACAKLARINA İNANIYORUM"

Yakaladığı bir anlık şöhret sonrası kötü günler geçirdiğini, yanında sevdiği kimsenin ailesinin dahi kalmadığını zor günlerini tek başına atlattığını söyleyen Caner, "Yarışmalara ve birçok programa katılmama kararı almıştım ama Esra Erol'a ve sevgili eşine saygım güvenim sonsuzdur. Bana mutlu bir yuvanın kapılarını açacaklarına inanıyorum. O yüzden buraya aradığım mutluluğu bulmaya geldim" diyerek taliplerini beklediğini ekran başındaki izleyenlerine duyurdu.

Esra Erol 10. yılına Caner ile başladı!

ESRA EROL 10. YILINA CANER İLE BAŞLADI
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni sezona bomba gibi giren Esra Erol’dan yılın damat adayı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN