Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'e aşk şarkıları yazdıran isim bakın kim çıktı

’ün müzik kariyerinde dönüm noktası olan “Sakın Ha” ve “Yüreğim Rehin” gibi dinleyenlerin yüreğini titreten aşk bestelerini ise çok özel bir isme yani bir dönem nişanlısı olan usta oyuncu ’ye yazdığı ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 2.9.2016 13:24 Güncelleme Tarihi: 2.9.2016 13:33
Naşide Göktürk'e aşk şarkıları yazdıran isim bakın kim çıktı

ALTAN ERKEKLİ, NAŞİDE GÖKTÜRK'Ü ANLATTI

'ün tutkuyla bağlı olduğu ve unutamadığı 'ye yakın olmak için Ankara'da kafe bile işlettiği öğrenildi. Ancak kendisinden ayrılan Erkekli'yle bir daha beraber olmayı başaramayan ünlü popçunun İstanbul'a dönüp uzun süre özel hayatına kimseyi sokmadığı da belirtildi.
'ün vefatına çok üzülen, onun efsane aşkı usta oyuncu , Uçankuş TV'ye şunları anlattı:Altan Erkekli


"BENİ GÜLÜCÜKLERLE UĞURLAMIŞTI"

"Erken yaşta bir ölüm. Yüreği sevgiyle dolu bir insandı. Kolay değil bunu kabul etmek, bu yaşta bu kadar güzel yürekli bir insanın gitmesini… Işıklar içinde olsun diyorum. Çok değerli bir sanatçıyı kaybettik. Ruhu sevgiyle doluydu, paylaşımcıydı. Çok şey verdi arkadaşlarına, dostlarına sevenlerine.. Benim hayatıma da güzellikler katmıştır. Ben evlendikten sonra hiç eski günleri dile getirmedik. Dostça arkadaşça ben onu hastanede de ziyaret ettim. bu durum öncesindeki hastanede… Hiç kırgınlığı yoktu bana… En son beni gülücüklerle uğurlamıştı."

SÖZ YAZARI, BESTECİ VE YORUMCU NAŞİDE GÖKTÜRK KANSERE YENİK DÜŞTÜ NAŞİDE GÖKTÜRK GÖZYAŞLARI İÇİNDE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI NAŞİDE GÖKTÜRK'ÜN VEFATINDAN ÖNCE BIRAKTIĞI NOT ORTAYA ÇIKTI NİRAN ÜNSAL, NAŞİDA GÖKTÜRK'ÜN ARDINDAN GÖZYAŞI DÖKTÜ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Naşide Göktürk'e aşk şarkıları yazdıran isim bakın kim çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN