Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ve 'in boşanma dosyası basına sızdı!

ve çiftinin boşanma kararının duyulması sonrasında çiftin mahkemeye sunulan boşanma dosyası basına yansıdı.

Giriş Tarihi: 23.9.2016 11:56
Angelina Jolie ve Brad Pitt'in boşanma dosyası basına sızdı!

Boşanma kararı alan ve 'in boşanma dilekçesi ortaya çıktı. Pitt'le iki yılı evli olmak üzere 12 yıldır birlikte olan Jolie'nin, eşinden boşanmak için pazartesi günü dilekçe verdiği öğrenildi.

"BOŞANMA KARARINI BİR HAFTA ÖNCE ALDILAR"

Us Weekly'ye konuşan bir kaynak, "Boşanma kararını bir hafta önce aldılar" dedi. 'nin mahkemeye dosya sunduğunu söyleyen kaynak, Jolie için hala Pitt'in hayatının aşkı olduğunu ve kararın kalbine ağır geldiğini söyledi. Kaynak, Jolie için "Şu anda önceliği çocukları" dedi."ŞİDDETLİ GEÇİMSİZLİK"

Mahkemeye boşanma dosyasını sunan 41 yaşındaki aktrisin, boşanmak için "şiddetli geçimsizliği" gerekçe gösterdiği öğrenildi. Avukat Laura Wasser imzalı dilekçelerde çocukların velayetinin de Jolie'de kalması istendi.

İddialara göre Jolie, 52 yaşındaki aktörün altı çocuğuna muamelesinden memnun değildi ancak yine de Pitt'e çocukları görüş hakkı verilmesini istiyor.

BRANGELİNA, İSTANBUL'DA DA AYRILIYOR LONDRA'DAKİ MÜZE JOLİE-PİTT ÇİFTİNİ AYIRDI PİTT'İN ESKİ EŞİNDEN İLK AÇIKLAMA BRAD PİTT'TEN İLK AÇIKLAMA GELDİ ADELE'DEN BRANGELİNA AYRILIĞINA YORUM BRANGELİNA'NIN AYRILMASINA O İSİM Mİ NEDEN OLDU? MARİON COTİLLARD KİMDİR?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Angelina Jolie ve Brad Pitt'in boşanma dosyası basına sızdı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN