Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: Türkiye’de olmak çok heyecan verici

Amerikalı şarkıcı ve oyuncu , 2016’da verdi. Özellikle gençlerden oluşan geniş bir hayran kitlesine sahip olan Lovato, verdiği de on binlerce hayranına unutulmaz bir gece yaşattı.

Giriş Tarihi: 2.10.2016 13:02
Demi Lovato: Türkiye’de olmak çok heyecan verici

Bugüne kadar dünyaca ünlü isimleri ve grupları ağırlayan 2016 Antalya, bu kez Amerikalı şarkıcı 'nun ine ev sahipliği yaptı. Lovato'nun on binlerce hayranı saatler öncesinden sergi alanına gelerek saatini bekledi. Başlarında Demi Lovoto yazılı bantlar, ellerinde Lovato'nun fotoğraflarının yer aldığı "Seni seviyorum" yazılı afişler taşıyan gençler ilginç görüntüler oluşturdu. Saatler süren bir bekleyişin ardından Lovato sahneye çıktığı an Kır Aktivite Alanı'nda deyim yerindeyse yer yerinden oynadı. Lovato'yu sahnede gören hayranları onu alkış ve ıslıklarla karşıladı.Genç yaşta olmasına rağmen, albümleri, TV programları ile milyonlarca genci ardından sürükleyen şarkıcı, söz yazarı, oyuncu Demi Lovato, konser boyunca şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendirdi. Lovato'nun şarkılarını ezbere bilen gençler, konser boyunca şarkılara eşlik etti."BURADA OLDUĞUM İÇİN ÇOK MUTLUYUM"

Kendisini dinlemeye gelen hayran kitlesinden oldukça etkilenen genç şarkıcı, "Sizler inanılmaz bir seyirci topluluğusunuz. Sizin gibi şarkılarıma eşlik eden bir seyirci kitlesiyle daha önce hiç karşılaşmadım. Çok güzel sesiniz var" diyerek hayranlarına teşekkür etti. "Burada olduğum için çok mutluyum" diyen Demi Lovato, Expo 2016'daki konserlerini iptal eden sanatçılar olduğunu bildiğini söyleyerek, "Birçok konserin iptal olduğunu biliyorum ama şunu söyleyeyim burada olduğum için çok heyecanlıyım. İptal edenler neyi kaçırdığını bilmiyor çünkü Türkiye'de olmak çok şaşırtıcı ve heyecan verici" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Demi Lovato: Türkiye’de olmak çok heyecan verici
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN