Türkiye'nin en iyi haber sitesi

''te ’ı o seslendirdi

Sosyal medyada Cumhurbaşkanı ’ın birebir sesini taklit edip herkesi şaşırtarak olan Aslan, Erdoğan’ın hayatının anlatıldığı ‘inde seslendirme yaptı. Erdoğan’a büyük bir hayranlık duyduğunu belirten ve ona taklidi ile seslenen Aslan, “Cumhurbaşkanım elinizi öpüp bir helallik almak en büyük hayalim” dedi.

Giriş Tarihi: 24.10.2016 09:56 Güncelleme Tarihi: 24.10.2016 11:12
'Reis'te Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı o fenomen seslendirdi
REİS FİLMİNDE ERDOĞAN'IN SESLENDİRMESİNİ YAPTI

İzmir'de yaşayan oyuncu Aslan (32), sesini adeta birebir taklit ettiği Cumhurbaşkanı 'ın videolarıyla hem herkesi şaşırttı hem de kendisine hayran bıraktı. Kısa sürede paylaşım rekorları kıran videolarıyla olan Aslan, yönetmenlerinin de dikkatini çekti. Aslan, 'ın hayatının konu alındığı '' filminde Erdoğan'ın seslendirmesini yaptı."O GÜNDEN SONRA CUMHURBAŞKANIMIZA ÖZEL BİR HAYRANLIĞIM OLDU"

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a olan hayranlığının dönemin başbakanı olduğu ve tarihi Davos konuşması yaptığı süreçte başladığını belirten Aslan, "Bütün dünyanın gördüğü halde görmezden geldiği, bildiği halde bilmezden geldiği şeyleri İsrail Devlet Başkanı Şimon Peres'in yüzüne Osmanlı tokadı gibi vurdu. Ben yapı olarak mert, delikanlı insanları çok severim. Sayın Cumhurbaşkanımızın o dik duruşundan dolayı o günden sonra kendisine özel bir hayranlığım oldu. Çünkü ben vatanına, milletine çok bağlı olan bir insanım, bu konuda çok hassasım. Bu sebepten dolayı Cumhurbaşkanımıza özel bir sempatim oldu. O günden sonra daha yakından takip etmeye başladım. Böylece zamanla yoğunlaştık, o kadar çok seyrettik ki artık 'üzüm üzüme baka baka kararır' hesabı zamanla taklidini yapmaya başladım. Gelen olumlu tepkilerden sonra devam ettim, geliştirdim kendimi, vücut dilini de çalıştım, vurgulamaları, betimlemeleri derken böyle oldu" dedi.
'REİS'TE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’I O FENOMEN SESLENDİRDİ "CUMHURBAŞKANIMIZIN ELİF GİBİ DİK DURUŞUNA HAYRANIM"

Cumhurbaşkanına büyük bir hayranlık duyduğunu ve başarısının da bundan ileri geldiğini söyleyen Aslan, "Birleşmiş Milletler'de gördünüz işte 'Dünya beşten büyüktür' dedi. Bunu kim diyebilir yani, ben gurur duyuyorum. Hayranlığım işte bu yüzden, dik duruşundandır. Videolarımda hiç siyasete girmemeye çalışıyorum, çok fazla müdahale etmiyorum. Bana düşmez, çünkü ben siyasetçi değilim. Fakat yurt dışında gösterdiği tavır, o elif gibi dik duruş beni çok etkiliyor. O yüzden de Cumhurbaşkanımız halktan ve haktan olduğu sürece ben her zaman yanındayım" dedi.


CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A TAKLİDİYLE SESLENDİ, HELALLİK İSTEDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a da onun taklidini yaparak seslenen , "Sayın Cumhurbaşkanım beraber yürüdük biz bu yollarda, beraber ıslandık yağan yağmurda, şimdi dinlediğim tüm şarkılarda bana her şey sizi hatırlatıyor. Sayın Cumhurbaşkanım size de her şey beni hatırlatıyorsa eğer, muhtarları çağırıyorsunuz, beni de çağırın ben de Külliye'ye geleyim, elinizi öpeyim, bir helallik alayım" dedi. Reis filminin merakla beklenen fragmanı yayınlandı
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Reis'te Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı o fenomen seslendirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN