Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: Kız çocuğum olsun isterdim

Türk müziğinin 'sı , Edirne'de meşhur tava ciğerini yemek için gittiği restoranda çocuk hasretini dile getirdi. Yanına gelen kız çocuklarını seven Ersoy, "Eğer doğurabilseydim, kız çocuğum olsun isterdim" dedi.

Giriş Tarihi: 21.11.2016 12:08 Güncelleme Tarihi: 21.11.2016 14:10
Bülent Ersoy: Kız çocuğum olsun isterdim
KONSER SONRASI YEMEK KEYFİ

, dün gece Gloria Park'da konser verdi. Saat 02.00'ye kadar süren programının ardından Edirne'de kalan Ersoy, kentin meşhur tava ciğerini yemek için bir restorana gitti. Siyah kıyafetleri ve şapkasıyla dikkat çeken Ersoy'a restoranda bulunan müşterilerde yoğun ilgi gösterdi.ÇOCUK HASRETİNİ DİLE GETİRDİ

Yanına gelen kız çocuklarıyla yakından ilgilenen Ersoy, kendisini görüntüleyen gazetecilere dönerek, "Eğer doğurabilseydim, beceremiyorum da, olsaydı, kız çocuğum olsun isterdim" diyerek çocuk hasretini dile getirdi."BU CİĞER FEVKALADENİN FEVKİNDE"

Restoranda bir süre çocukları severek sohbet eden Bülent Ersoy, 7 yıl önce Popstar yarışmasında yediği kentin meşhur tava ciğerini unutamadığını söyledi. Dünyayı gezdiğini ve yediği yemeklerden tava ciğeri tadını alamadığını kaydeden Ersoy, "Bu yediğim ciğere bayıldım. Fevkaledenin fevkinde" diye konuştu. Böbrek rahatsızlığı nedeniyle tuzlu olup olmadığını soran Ersoy, yemeğin ardından bir süre gezinti yaptıktan sonra kentten ayrıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bülent Ersoy: Kız çocuğum olsun isterdim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN