Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Romantik kaçamak

Giriş Tarihi: 29.11.2016 15:41 Güncelleme Tarihi: 29.11.2016 16:11
Romantik kaçamak

YETER (Yeni Bölüm)

"Esaret mi cesaret mi?"

Yayın Tarihi : 1 Aralık 2016 / Perşembe
Yayın Saati : 20.00
Yapımcı : Ata Türkoğlu – Koliba Film
Yönetmen : Kemal Uzun
Senaryo : Vilmer Özçınar / Nalan Merter Savaş
Oyuncular : Yurdaer Okur (Yekta), Pelin Karahan (Aylin), Ekin Türkmen (Miray), Hazım Körmükçü (Atlas), Rüçhan Çalışkur, Wilma Elles (İdil), Tolga Evren ( Yılmaz ), Ayşin Yeşim Çapanoğlu (Handan), Osman Albayrak (Çoşkun), Selen Domaç (Filiz), Fatih Koyunoğlu ( Zafer ), Deniz Özmen (Selçuk), Doğancan Sarkaya (Kaan), Eliz Neşe Çağın (Duru), Wilma Elles (İdil)


37.Bölüm:

Yılmaz'ın Atlas tarafından vurulmasıyla bütün aile perişan olurken, Handan onu ne kadar sevdiğini ve kaybetmekten korktuğunu anlar.
Bu olay Yekta ve Atlas arasındaki gerilimi daha da yükseltir. Yekta eline geçen bu kozu en iyi şekilde kullanmaya kararlıdır.

Yekta'nın evlenme teklifini reddetmiş olan Miray, onu yakından tanıma fırsatı bulduğunu zanneder. Çocuklarla birlikte bir dağ evinde geçirdikleri hafta sonu ikiliyi yakınlaştırır. Ve Miray adım adım Yekta'nın istediği noktaya doğru çekilmeye başlar. Öte yandan İdil'in baştan beri Yekta'dan vazgeçemediğini fark eden Gökhan, büyük bir hayal kırıklığı yaşamaktadır. Bir an önce bu evliliği bitirmek isterken, İdil tarafından bir anlamda esir alınır.

YETER 37. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Romantik kaçamak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN