Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ile ilgili flaş 'silahlı saldırı' iddiası

Sosyal medya fenomeni, makyöj ve DJ 'ın önceki akşam Samsun’da sahne aldığı mekanda olay çıktığı ve silahlı saldırıya uğrayarak yaralandığı iddia edilmişti. Durmaz, konuyla ilgili "Silah sesi duymadım, dışarı çıkarken kargaşa içinde kaldım." açıklamasında bulunmuştu. Bugün yeniden Durmaz'ın ağır yaralandığı ve ölümden döndüğü iddiası ortaya atıldı.

Giriş Tarihi: 2.12.2016 11:50 Güncelleme Tarihi: 2.12.2016 12:01
Kerimcan Durmaz ile ilgili flaş 'silahlı saldırı' iddiası
Samsun'da konser verdiği mekanda çıkan arbedede silah sesi duymadığını ve sadece ayağını burktuğunu açıklayan 'ın aslında ağır yaralandığı ve ölümden döndüğü ortaya çıktı. Durmaz'ın silahlı saldırıya uğradığı haberleri dün gündeminin önemli maddelerinden biri olurken sosyal medya gündeminde de en çok konuşulanlar arasında yerini almıştı.

GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Durmaz, bir programına canlı telefon bağlantısıyla katılarak olayın abartıldığını sadece bileğinin burkulduğunu söylemişti. Ancak yaşananların bu kadar basit olmadığı ertesi gün ortaya çıktı. Mekanda yaşanan arbedenin merkezinde Durmaz'ın olduğu ve bu saldırı sonrasında Durmaz'ın ağır yaralandığı ortaya çıktı.

10 - 15 KİŞİLİK GRUBUN SALDIRISINA UĞRADI

Renkli Sayfalar'ın haberine göre mekana z'ı izlemeye gelen kalabalık bir gruptan sadece dördü yaşı tuttuğu için alınmış. Kerimcan performansını sergilediği sırada, kalabalık gruptan içeriye girebilen dört kişiden biri Kerimcan'ın dj kabinine şişe fırlatmış. Bu beklenmedik olay karşısında Kerimcan arka taraftan kaçmak yerine kendisini koruyacaklarını düşündüğü seyircilerin arasına inmiş ve ön kapıya yönelmiş. Ancak dışarıda kendisini bekleyen ve yaşları 15 ile 17 arasında değişen 10-15 kişilik grup menajeri ve bir arkadaşıyla kulüpten dışarıya çıkan Kerimcan'a saldırmış.

BURNU KIRILDI

Yüzüne ve vücudunun pek çok yerine darbe alan Kerimcan'ın kaşı patlamış ve burnu kırılmış. Bir arkadaşının sırtında bir avmnin içinde bulunan mekanın otoparkına inen Kerimcan Durmaz ve arkadaşları polisin gelmesiyle buradan ayrılabilmiş.

ANNE VE BABASI KERİMCAN'IN BAŞINDAN AYRILMIYOR

Olay sonrası İstanbul'da bir hastanede tedavi altına alınan Kerimcan Durmaz'ın gün içinde taburcu edilmesi bekleniyor. Magazin muhabirlerinin mikrofonlarına konuşan Kerimcan'ın annesi, her ne kadar oğlunun hiçbir şikayeti olmadığını söylese de yüzündeki ifade durumun ciddiyetini ortaya koyuyordu.

KERİMCAN DURMAZ SİLAHLI SALDIRI HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kerimcan Durmaz ile ilgili flaş 'silahlı saldırı' iddiası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN