çalışanıyla karakolluk oldu

Giriş Tarihi: 19.5.2017 11:12 Güncelleme Tarihi: 19.5.2017 11:43
İbrahim Tatlıses çalışanıyla karakolluk oldu

'in Kuşadası ve Bodrum'daki leri için çeşitli işleri yaptığını, resmi işlemler için birçok kez vekalet aldığını belirten Murat Özey, sanatçıyla karakolluk oldu. Tatlıses'in Özey'den haneye tecavüz gerekçesiyle olduğu öğrenildi. Özey ise Tatlıses'in kendisini tehdit ettiğini öne sürdü

Geçen cumartesi günün meydana gelen olayda, 'in yanına giden Murat Özey, iddiaya göre alacağı olduğunu söyleyerek ödenmesini istedi. Ancak taraflar anlaşamadı ve Tatlıses çağırdı. Daha sonra Kuşadası Merkez Karakolu'na giden Tatlıses, haneye tecavüz ettiğini öne sürdüğü Murat Özey'den oldu. Özey'e alacağını ödediğini, kendisine hiçbir borcunun olmadığını söyledi. Özey'in, Tatlıses'e yaklaşmaması konusunda polis tarafından yazılı uyarıldığı öğrenildi.

"TATLISES'İN BİRİNCİ DERECE YETKİLİSİYDİM"

Gerek Kuşadası, gerekse Bodrum lerinin belediyeler ve kamu kurumları karşısında tüm iş ve işlemlerini, İbrahim Tatlıses'in verdiği tam yetkili vekaletnameyle takip ettiğini, inşaat ve dekorasyon işlerini kendisinin yaptığını ileri süren Murat Özey ise hakkının gasp edildiğini öne sürdü. Özey, "İbrahim Tatlıses'in birinci derece yetkilisiydim. Bir sürü iş yaptım. Otelinin mermerleri benim, kapı cam, iç döşeme benim. Peyzajını ben yaptım. Kuşadası'nda çöken havuzu, yeniden ben yaptım. Paramı alamadım. Otelini sattıktan sonra ise telefonlarıma çıkmamaya başladı" dedi.

Alacağını ısrarla istediği için Tatlıses'in tepkisiyle karşılaştığını ileri süren Murat Özey, "İbrahim Tatlıses, hakkımı istediğim için benden şikayetçi oluyor. Beni karakola şikayet ediyor. Hepsinin belgeleri var" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İbrahim Tatlıses çalışanıyla karakolluk oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN