Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: Cumhurbaşkanımız cesur bir lider

, ’da Türkiye’yi kaosa sokmak isteyenlere ders verildiğini belirterek, “Cumhurbaşkanımız, hem Batı’ya hem de diğer ülkelere karşı dik bir duruş sergiliyor” dedi.

Giriş Tarihi: 7.7.2017 11:55
Yeşim Salkım: Cumhurbaşkanımız cesur bir lider

Türkiye'nin sevilen ismi şarkıcı Yeşil Salkım, haftasında çarpıcı açıklamalar yaparak ülke gündemini Akşam'dan Tuğba Kalçık'a değerlendirdi. İşte Salkım'ın açıklamalarından satırbaşları...

"CANLARINI ORTAYA KOYDULAR"

Önümüzdeki hafta 15 Temmuz'un yıldönümü. 15 Temmuz'a yönelik duygu ve düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

Ülkesini, demokrasisini korumak adına ölen tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Çok etkilendim o gece, hepimiz büyük bir korku yaşadık. Cumhurbaşkanımızın halkımızı sokaklara davet etmesi çok önemliydi. 15 Temmuz'da Türkiye'yi kaosa sokmak istediler ama genciyle yaşlısıyla, başı açığı başı kapalısıyla toplumun tüm kesimleri ülkesini korumak için canını ortaya koydu. Batı Türkiye'nin hiçbir zaman yanında olmadı. Kökleri çok derinlere ulaşan, zengin topraklar üzerinde yaşayan bir milletiz. Türk milleti olarak ülkemizin kıymetini bilerek, birbirimize kenetlenip, birlik içinde davranırsak vatanımıza kimse zarar veremez.

Bir sanatçı olarak geçmiş dönemlerle kıyasladığınızda Erdoğan liderliğindeki Türkiye'nin geldiği noktayı değerlendirir misiniz?

"BATI'YA KARŞI DİK DURUŞLU!"

Liderlik cesaret ister. Dünya tarihine baktığınızda da bunu görürsünüz. Toplumlar cesur liderlerin arkasından gider. Atatürk de cesaretiyle tarihe damga vurmuş bir liderdi. Bir Cumhuriyet kadını olarak, ülkemde seçilmiş bir cumhurbaşkanına saygı duymak da benim görevimdir. Milletimizin oylarıyla seçilmiş Cumhurbaşkanımız da hem dik duruşu hem de liderliğiyle ülkemizi dünyaya karşı korumak için elinden geleni yapıyor. Ülkemizin menfaatini korumak için hem Batı'ya hem de diğer ülkelere karşı dik bir duruş sergiliyor. Zaten böyle bir lider olmasa milletimiz onu her seçimde iktidara taşımazdı. Suriye'de devam eden bir savaş var. O insanlara kapılarımızı açtık. Cumhurbaşkanımız da Suriye'ye tekrar barış gelmesi için çok büyük çaba sarf ediyor. Umarım, Suriye'ye tekrar barış gelir de, vatanını bırakıp kaçmak zorunda kalanlar ülkelerine güvenli biçimde döner.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeşim Salkım: Cumhurbaşkanımız cesur bir lider
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN