‘İmane’a en çok kırmızı rengi yakıştırıyorum’

- çifti, Orta Doğu’da yayınlanan ‘ET’ programına konuştu. Eşine en çok kırmızı rengi yakıştırdığını söyleyen Yıldırım, “Allah’a beni diğer yarıma kavuşturduğu için şükrediyorum” dedi

Giriş Tarihi: 14.9.2017
‘İmane’a en çok kırmızı rengi yakıştırıyorum’
Murat Yıldırım ile Faslı eşi İmane Elbani, Orta Doğu'da yayın yapan MBC4 kanalındaki 'ET' adlı programa özel açıklamalar yaptı. İkili, romantik pozlar verdikleri çekimlerde birbirlerine olan aşklarını anlattı.

'HERKES SENİ KUCAKLAR'
Elbani, Yıldırım'la evlenmeden önce Türkiye'de nasıl karşılanacağını merak ettiğini belirtti. Araya giren Yıldırım, şunları söyledi: "İmane 'Beni nasıl karşılayacaklar?' diye sordu. 'Sendeki karakter böyle olduktan sonra seni herkes kucaklar' dedim ve öyle de oldu. İmane'ı insanlar tanıdıkça çok sıcakkanlı ve sevecen olduğunu söylediler. Allah'a bana böyle bir eş verdiği ve beni diğer yarıma kavuşturduğu için şükrediyorum. Ben İmane'a 'Melek' diyorum."
Murat Yıldırım, kıyafet seçimleri konusunda da eşine fikir verdiğini söyledi: "Eşim bana 'Ne giyeyim?' diye soruyor. Ben de ona en yakışan şeyleri söylüyorum. Zaten ne giyse İmane'a yakışıyor ama bence ona en çok kırmızı yakışıyor. İkimiz de en çok kırmızı rengi seviyoruz."


Murat Yıldırım çekimlerde diz çökerek Faslı eşi İmane Elbani'ye bir kez daha ilan-ı aşk etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘İmane’a en çok kırmızı rengi yakıştırıyorum’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN