Her ürün kendi adresinden

Giriş Tarihi: 18.5.2018
Her ürün kendi adresinden
MÖNÜSÜNDE yer alan her şey organik ve katkısız olan Kalbur Et, 470 kişilik ağırlama kapasitesiyle hizmet veriyor. 'Kalbur' da hiçbir şey tesadüf değil, her ürün kendi adresinden' felsefesiyle hizmet verilen ve müşteri sağlığının da ihmal edilmediği mekanda, Ramazan ayı boyunca konuklara çok çeşitten oluşan fiks bir mönü sunuluyor. Kalbur Et'teki ihtişamlı sofralar, işinin erbabı ustalar tarafından büyük bir titizlikle hazırlanıyor.

RAMAZAN AYININ GÜZELLİĞİNİ PAYLAŞIN
HISAR Cafe &Restaurant; Rumeli Hisarı'nda, İstanbul Boğazı'nın eşsiz manzarasıyla, Türk ve dünya mutfağından seçme lezzetleri konuklarıyla buluşturuyor. Sabah 07.00'den gece 03.00'e kadar açık olan Hisar Cafe'de günün her saati keyifli zaman geçirebilirsiniz. Sıcak atmosferiyle dikkat çeken mekan; 500 kişi kapasiteli alanıyla davetler ve özel organizasyonlara da evsahipliği yapıyor. Ramazan ayında iftar ve sahur vakitlerinin de vazgeçilmez lezzet durağı olan Hisar, Ramazan'a özel mönüler sunuyor. Mekan; sizi aileniz, dostlarınız ve sevdiklerinizle birlikte Ramazan'ın güzelliğini paylaşmaya davet ediyor.

TARİH LÜKSLE BULUŞUYOR
AYVANSARAY'DAKI eski Türk mahallesinde bulunan Millennium İstanbul Golden Horn'da yer alan Keros Restaurant'da, muhteşem Haliç manzarası ve canlı müzik eşliğinde iftar yapabilirsiniz. Tarihi doku ve lüksü harmanlayan mekanın özel Ramazan mönüsünün yanı sıra, executive şef Kamil Çakır'ın hazırladığı Türk ve dünya mutfaklarından seçme lezzetleri de tercih edebilirsiniz. Pierre Loti Tepesi, tarihi Mısır Çarşısı ve Sultanahmet gibi İstanbul'un en önemli noktalarına 10 dakika uzaklıkta bulunan Millennium; Tekfur Sarayı, Anemas Zindanları, Emir Buhari Tekkesi, Meryem Ana Kilisesi gibi dünyaca ünlü tarihi eserlerle çevrili özel bir lokasyonda yer alıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Her ürün kendi adresinden
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN