'' sezonu zirvede kapadı! 21. bölümde neler oldu?

, Tüm Kişiler’de %11,35 izlenme oranı ve %33,28 izlenme payı, AB’de %8,08 izlenme oranı ve %26,79 izlenme payı, 20+ABC1’de ise %8,77 izlenme oranı ve %27,55 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu

Giriş Tarihi: 14.6.2018 10:13 Güncelleme Tarihi: 14.6.2018 10:34
'Sen Anlat Karadeniz' sezonu zirvede kapadı! 21. bölümde neler oldu?

Adından sıkça söz edilen, sezon finaliyle de yine çok konuşulan atv'nin iddialı dizisi Sen Anlat Karadeniz birinciliği kimselere kaptırmadı. Dizi, Çarşamba akşamına yine damgasını vurdu ve en çok izlenen yapım oldu.

"BEN SENİN GERÇEKTEN KARIN OLMAK İSTİYORUM!"

Karadeniz'e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit'le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Ceylan ile Nefes'i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa'nın, Vedat'ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.

Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir'in canını almak.

Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında tercih yapabilecek midir? Tahir ve Nefes yanı başlarındaki Vedat tehlikesinden kurtulabilecekler midir?

Yoksa Tahir ve Nefes'in sevda destanı, başladığı gibi Karadeniz'de mi son bulacaktır?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Sen Anlat Karadeniz' sezonu zirvede kapadı! 21. bölümde neler oldu?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN