ve Yılmaz kurtulacak mı?

Perşembe akşamları atv ekranlarında yayımlanan Bir Zamanlar Çukurova yine ‘Tüm Kişiler’, kategorisinde en çok izlenen yapım oldu. Demir ve Cengaver’in bombalı tuzağı yeni bölümde Çukurova’da taş üstünde taş bırakmayacak

Fekeli ve Yılmaz kurtulacak mı?
Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği 'Bir Zamanlar Çukurova'nın, son bölümünde nefesler baştan sona tutuldu! Züleyha ve Yılmaz'ın büyük buluşmasında, Züleyha'nın ağzından çıkan her kelime, Yılmaz'ın en derin yarasına tuz bastı. Oğlundan ayrı kalmamak için, Yılmaz'ı da kendini de büyük bir acıya sürükleyen Züleyha, bunu daha fazla sürdürebilecek mi?
Fekeli'nin yaşadığını öğrenen Hünkar'ın duyguları ve dünyası alt üst oldu. Yılmaz'ın arkasında, Fekeli gücünün olduğunu anlayan Hünkar, hastanede yaşadıklarının da rüya olmadığının farkında. Peki, bu gerçek onun hangi duygularını alevlendirecek?
Demir ve Cengaver'in planları artık çok daha ölümcül. Düşmanlarının aynı tarafta olduğunu gören ikili, Fekeli ve Yılmaz'ı tuzağa düşürdü. Patlayan kurulu bomba, Çukurova'da taş üstünde taş bırakmayacak. Fekeli ve Yılmaz, sağ kurtulabilecek mi? Dizinin son bölümünün etiketi #VazgeçGönül bölüm başladıktan kısa süre sonra Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi ve bölüm sonuna kadar kalmayı başardı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fekeli ve Yılmaz kurtulacak mı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN