Uzman ile yorumları yayında - 12 Şubat 2019 Salı |

denildiğinde akla ilk isim olan Uzman ile 12 Şubat 2019 Salı yorumları yayınlandı. Sosyal medya kullanıcılarının '' olarak da tanıdığı Zeynep Turan, haftanın ikinci gününde de sizler için koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarında bulundu. Peki, bugün burç yorumları sizlere ne gibi işaretler verecek? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz ne diyor? İşte, Astroloji 12 Şubat 2019 Salı için günlük burç yorumunuz...

Giriş Tarihi: 12.2.2019 09:28 Güncelleme Tarihi: 12.2.2019 09:34
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları yayında - Günlük burç yorumları 12 Şubat 2019 Salı | Astroloji

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları yayınlandı. Sosyal medya üzerindeki yüz binlerce kullanıcının Twitburc olarak da bildiği Zeynep Turan, her zaman olduğu gibi bugün burç yorumlarında da aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi birçok konuya değindi. Peki, 12 Şubat 2019 Salı günü burç yorumlarınızda ne var? Haberimizin detaylarından astroloji konusunda en çok araştırılan konu durumunda günlük burç yorumlarını bulabilir, ilerleyen sayfalarda ise Astroloji konusunda uzman isim olan Zeynep Turan'ın "Mars yakma bizi, yıktırma bize." başlıklı yazısındaki tahminlerini görebilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMU 12 ŞUBAT 2019 SALI | ASTROLOJİ

Astrogündem: Ay-Chiron iletişimi Koç döngüsünde. 1979 yılında rejim değiştiren İran'ın yönetim şekli ile ilgili beklenmedik değişimler bugünden sonra gündeme gelirken, tüm dünya basınının gözleri İran üzerinde olacak. Kesici aletlerden ve öfkeli insanlardan önümüzdeki 3 gün uzak durun.

KOÇ: Fikirlerini keskin bir dille anlatmak yerine, yapıcı davranman sorunların üstesinden gelmeni kolaylaştıracak. Bugün gereksinimlerin ile ilgili başka insanlardan yardım istemek cazip gelebilir. Ancak kararsızlığın zorlayıcı olabilir. Elde edilmek istenen her şeyin önce kafanın içinde şekillenmesi gerektiğinin farkına varabilirsin.

BOĞA: Bugün deneyimlerin sayesinde karşılaşacağın karmaşık olayların üstesinden kolayca geleceksin. İşinden memnun olmayan bir Boğa burcuysan, üstlerinle iyileştirme yapmalarına yönelik konuşmalar yapabilirsin. Maddi konuların gündeme geleceği bugün parasal anlamda desteğine ihtiyacı olan bir yakınına yardım etmen söz konusu olabilir.

İKİZLER: "Ben artık değişimden yanayım ve geleceğim adına yeni kararlar vermek istiyorum" demek için mükemmel bir gökyüzünün habercisiyim! İsyan etmek yerine haklarını savunmanın daha doğru olduğunu görmen mümkün olabilir. Yurtdışı eğitimi için aileden izin kopartman an meselesi olabilir, kaçırma bugünü!

ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları yayında - Günlük burç yorumları 12 Şubat 2019 Salı | Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN