Uzman Astrolog ile 26 Mayıs 2019 Pazar - Günlük ve

konusunda milyonların aklına gelen ilk ve tek isim olan ile 26 Mayıs 2019 Pazar için yayınlandı. Sosyal medya üzerindeki bireylerin '' olarak da bildiği Zeynep Turan, haftanın son gününde de koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarında bulundu. Peki, sizlere ne gibi işaretler veriyor? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün ne diyor? İşte, Astroloji ile 26 Mayıs 2019 Pazar için günlük burç yorumunuz...

Giriş Tarihi: 26.5.2019 10:59 Güncelleme Tarihi: 26.5.2019 11:01
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 26 Mayıs 2019 Pazar - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 26 Mayıs 2019 Pazar günü için burç yorumları sabah.com.tr'de yayında! Sosyal medya üzerindeki kullanıcıların Twitburc olarak da bildiği Zeynep Turan, her zaman olduğu gibi haftalık burç yorumlarında da aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi birçok önemli konuya değindi. Peki, 26 Mayıs 2019 Pazar burç yorumlarınızda ne var?

Haberimizin detaylarından günlük burç yorumlarını bulabilir, ilerleyen sayfalarda ise astroloji konusunda uzman isim olan Zeynep Turan'ın "Güzel duyguları taşımak gerekir, yük demeden. " başlıklı yazısındaki tahminlerini görebilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 26 MAYIS 2019 PAZAR - ASTROLOJİ

Astrogündem: Tedbir mi takdir mi diye sorgulayacağız. Güneş-Satürn çelişkisi dünyada hava yollarında ve elektrikli sistemlerde oluşabilecek aksiliklere dikkat çekiyor. Önümüzdeki haftanın gündemi bugün belirlenirken siyasi isimlerin gizli bilgileri ifşa etmesi yeni bir tartışmanın başlamasına neden olabilir.

Koç: Stresli hallerin bugün çevrendeki kişilere de yansıyacak. Özellikle aile ile yaşayan bir Koç burcuysan maddi anlamda kendini yetersiz hissetmen kırıcı konuşmalar yapmana neden olabilir. İş teklifleri, uluslararası bağlantılar gerçekleşirken bir yandan aşk hayatında hız alacağın gelişmeler oluşabilir.

Boğa: Önceliklerini belirlemen gereken bir gün… Kendine bir plan listesi yapman işlerini kolaylaştıracaktır. Olaylara tarafsız ve adaletli yaklaşman, gün içerisinde yaşanacak olaylarda oldukça etkili olacak. Özellikle ailenle eşin arasında kalacağın durumlar olabilir. Yakın dostlarının senin hakkında yaptıkları dedikoduları duymak tabi ki hoşuna gitmeyecek.

İkizler: Uzun zamandır kendini ihmal ettiğinin farkında mısın? Pilates, yoga ya da resim türünden kurslara kayıt yaptırmaya ne dersin? Yakın arkadaşlarından gelen bir teklifle ani bir seyahate çıkabilir ve işlerini uzaktan takip etmek isteyebilirsin. Yenilik arayışında oluşun çevrendeki kişilerin dikkatinden kaçmayacağı gibi kıskanılmana da neden olacak.

ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 26 Mayıs 2019 Pazar - Günlük burç yorumu ve Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN