Uzman Astrolog ile 20 Haziran 2019 Perşembe - Günlük ve

denildiğinde akıllara gelen ilk isim olan ile 20 Haziran 2019 Perşembe için yayınlandı. Sosyal medya kullanan vatandaşların '' mahlası ile de bildiği Zeynep Turan, hafta sonu yaklaşırken de koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarında bulundu. Peki, sizlere ne gibi işaretler veriyor? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün ne diyor? İşte, Astroloji ile 20 Haziran 2019 Perşembe için günlük burç yorumunuz...

Giriş Tarihi: 20.6.2019 11:10
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 20 Haziran 2019 Perşembe günü için burç yorumları sabah.com.tr'de yayında! Sosyal medya üzerindeki kullanıcıların Twitburc olarak da bildiği Zeynep Turan, her zaman olduğu gibi haftalık burç yorumlarında da aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi birçok önemli konuya değindi. Peki, 20 Haziran 2019 Perşembe burç yorumlarınızda ne var?

Haberimizin detaylarından günlük burç yorumlarını bulabilir, ilerleyen sayfalarda ise astroloji konusunda uzman isim olan Zeynep Turan'ın "Aşıkların bakış açısı, evlilerin huyu değişiyor" başlıklı yazısındaki tahminlerini görebilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 20 HAZİRAN 2019 PERŞEMBE - ASTROLOJİ

Astrogündem: Kurunun yanında yaş da yanar. Mars-Plüton karşıtlığı dünyadaki küresel krize vurgu yaparken, istifa eden liderlerin de sayısı artıyor. Bugünden itibaren toplumsal hareketlilik dünyanın dört köşesinde kendini gösterebilir.

KOÇ: Sosyal ilişkilerde samimiyetin ve dürüstlüğün ön plana çıktığı bir gün. Etrafındaki insanların hayatında üstlendiğin roller daha çok ön plana çıkabilir. Ancak kalbin bugün sakinlik istiyor. Bu yüzden kalabalık ortamlara girmek istemeyebilirsin. Kafanı karıştıran iş ve özel hayat sorunlarından uzaklaşmak isteyeceksin.

BOĞA: Bugün finansal durumun seni biraz endişelendirebilir. Zarar ve kayıpları en aza indirmek senin elinde. Kendi hayatınla ilgili değişimleri kendin kontrol ettiğin günlerdesin. Bunu da başarabilirsin yeter ki güven kendine! Ani kararlar almamakta temkinlisin. Sağlıklı düşündüğünde işlerini toparlayabileceğini göreceksin.

İKİZLER: Maddi konularda birtakım aksilikler yaşayabilirsin. Deyim yerindeyse, bugün evdeki hesap çarşıya uymayacak. Başkalarının düşünceleri yüzünden sevdiğin insanları kırmamaya özen göstermelisin. Yaşadığın finansal pürüzlerle, gelecek kaygısına düşebilirsin. Değişken ruh halin bugün tüm işlerine yansıyacağı gibi yaptığın işlerde de kararsız kalabilir, bu konuda eleştiri alabilirsin.

ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe - Günlük burç yorumu ve Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN