Uzman Astrolog ile 25 Haziran 2019 Salı - Günlük ve

denildiğinde akıllara gelen ilk ve tek isim ile 25 Haziran 2019 Salı için yayınlandı. Sosyal medya kullanıcılarının '' olarak da bildiği Zeynep Turan, haftanın ikinci gününde de koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarında bulundu. Peki, sizlere ne gibi işaretler veriyor? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün ne diyecek? İşte, Astroloji ile 25 Haziran 2019 Salı için günlük burç yorumunuz...

Giriş Tarihi: 25.6.2019 09:26
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 25 Haziran 2019 Salı - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 25 Haziran 2019 Salı günü için burç yorumları sabah.com.tr'de yayında! Sosyal medya üzerindeki kullanıcıların Twitburc olarak da bildiği Zeynep Turan, her zaman olduğu gibi haftalık burç yorumlarında da aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi birçok önemli konuya değindi. Peki, 25 Haziran 2019 Salı burç yorumlarınızda ne var?

Haberimizin detaylarından günlük burç yorumlarını bulabilir, ilerleyen sayfalarda ise astroloji konusunda uzman isim olan Zeynep Turan'ın "Burçlar zorluklarla nasıl mücadele eder?" başlıklı yazısındaki tahminlerini görebilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 25 HAZİRAN 2019 SALI - ASTROLOJİ

Astrogündem: Uranüs-Ay Düğümünün zorlu açısı ülkemizi işaret ediyor. Özellikle Türk futbolu adına çeşitli olaylarla karşılaşabiliriz. Değişimin kaçınılmaz olduğu günler yaşarken zorunlu olarak yapılan tercihler de ünlü isimleri gündeme getirecek.

KOÇ: Hayata dair beklentilerin çoğalırken, daha duygusal bir havaya girebilirsin. Egonun yüksek oluşu, içinde beslediğin kızgınlıkları dışarıya vurmana sebep olabilir. Söylemek istediklerinin karşındakilere nasıl bir hasar yaratacağını önceden hesaplarsan daha iyi olur. İlişkisi olan bir Koç burcuysan geçmiş konular yeniden gündeme gelebilir.

BOĞA: Gündelik işlerden dolayı yapmak istediklerime bir türlü sıra gelmiyor düşüncesi bugün seni esir alabilir. O zaman hayatının kontrolünü ele alma zamanı gelmiş demektir. Sana dayatılan işlerin yanında kendi isteklerine yönelebilirsin. Finansal geleceğini ilgilendiren konularda önemli kararlar alabilirsin.

İKİZLER: Pratikliğin sayesinde özellikle iş ortamında aranılan bir kişi olabilirsin. Dikkat etmen gereken konu ise konuşma tarzın. Ani çıkışlar yapman yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Kendi işini yapıyorsan çalışmalarını uluslararası bir boyuta taşımak isteyebilirsin. Gün içerisinde tanışacağın kişinin konuşmalarının etkisinde kalabilirsin.

ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 25 Haziran 2019 Salı - Günlük burç yorumu ve Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN