Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 27 Haziran 2019 Perşembe - Günlük ve

denildiğinde akıllara gelen ilk ve tek isim Zeynep Turan ile 27 Haziran 2019 Perşembe için yayınlandı. Sosyal medya kullanıcılarının '' olarak da bildiği Zeynep Turan, hafta sonu yaklaşırken de koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarında bulundu. Peki, sizlere ne gibi işaretler veriyor? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün ne diyor? İşte, Astroloji ile 27 Haziran 2019 Perşembe için günlük burç yorumunuz...

Giriş Tarihi: 27.6.2019 09:43 Güncelleme Tarihi: 27.6.2019 09:47
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 27 Haziran 2019 Perşembe - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 27 Haziran 2019 Perşembe günü için sabah.com.tr'de yayında! Sosyal medya üzerindeki kullanıcıların olarak da bildiği Zeynep Turan, her zaman olduğu gibi haftalık burç yorumlarında da aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi birçok önemli konuya değindi. Peki, 27 Haziran 2019 Perşembe burç yorumlarınızda ne var?

Haberimizin detaylarından günlük burç yorumlarını bulabilir, ilerleyen sayfalarda ise konusunda uzman isim olan Zeynep Turan'ın "Merkür, geri harekete hazırlanıyor." başlıklı yazısındaki tahminlerini görebilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 27 HAZİRAN 2019 PERŞEMBE - ASTROLOJİ

#Astrogündem: Venüs-Plüton ilişkisi yatırımları ile gündeme gelen spor kulüplerini ve başkanlarını gündeme alabilir. Aynı zamanda bugün Merkür, Aslan burcuna geçiyor ve geri hareket etmeye hazırlanıyor. Gezegenlerin seyri özü sözü bir günlere vurgu yaparken, eğlence dünyasının kargaşasını da işaret ediyor.

KOÇ: Teknoloji ile ilgili problemlerin önünü açan türden iyi haberler söz konusu. Yapıcı olduğun kadar aksilikleri, hareketi bol bir güne merhaba diyorsun. Günlük yaşamında meydana gelen gelişmeler, sürekli değişen gündem seni yormuş olabilir. Sevgilinle ortak programlar yapabilir, var olan planlarını değiştirebilirsin.

BOĞA: Bugün hayatında ciddiyetini arttıran konuların yanı sıra istikrar gösterip, sonuca vardırmak istediğin olaylar da gündemini meşgul ediyor. Esnek bir karakterin var. Bir yandan da bir yola girip oradan devam etmenin senin yöntemin olmadığının da farkındasın. Kararsızlık yaşaman olası.

İKİZLER: Hayatınla ilgili derinlemesine bir temizliğine girişiyorsun demek yanlış olmaz. Eğer gerçekten sadece biraz daha güven ve sana ait olanın yanındakilerin de sahiplenmesini istiyorsan, konuşmalarını iyi yönlendirmelisin. Günün akışı sana biraz derini görmene yardımcı olabilir. Tehlikenin ya da rakibin kim olduğunu düşüneceksin.

ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 27 Haziran 2019 Perşembe - Günlük burç yorumu ve Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN