ile sevgilisi ’nın yalanını GÜNAYDIN ortaya çıkardı

GÜNAYDIN, haberinin fikri takibini yapıp iki sevgilinin kavga ettiği anlara dair görüntülere ulaştı. GÜNAYDIN yalan haber yapmaz! ile sevgilisi ’nın yalanını GÜNAYDIN ortaya çıkardı. İki sevgili, Mayıs ayında kavga etmiş, hatta iş bıçaklamaya kadar varmıştı. Ancak çift, kavga haberi yayınlanınca ortaya çıkıp olayı yalanlama yolunu seçmiş ve “Yok öyle bir şey” demişti. Ancak GÜNAYDIN, iki sevgilinin kavga görüntülerine ulaştı. Musayeva ile Tatlıcı, Maslak’taki ünlü bir sitenin bahçesinde herkesin içinde kavga ederken, bir vatandaş onları görüntüledi. Görüntülerde; birbirlerine saldıran ikiliyi ayırmak için iki güvenlik görevlisi seferber oluyor.

Giriş Tarihi: 10.7.2019 09:38 Güncelleme Tarihi: 10.7.2019 14:39
Günay Musayeva ile sevgilisi Taha Tatlıcı’nın yalanını GÜNAYDIN ortaya çıkardı

GÜNAYDIN, manken 'nın sevgilisi ile kavga edip onu bıçakladığını haber yapmıştı. İki sevgili, haberi yalanlayıp 'Yok öyle bir şey' demişti. Ama GÜNAYDIN, o kavganın görüntülerine ulaştı.

MAYIS AYINDA OLDU
Günay Musayeva ile sevgilisi Taha Tatlıcı'nın yalanını GÜNAYDIN ortaya çıkardı. İki sevgili, Mayıs ayında kavga etmiş, hatta iş bıçaklamaya kadar varmıştı. Ancak çift, kavga haberi yayınlanınca ortaya çıkıp olayı yalanlama yolunu seçmiş ve "Yok öyle bir şey" demişti.

ARKADAŞINA GÖNDER
Günay Musayeva ile sevgilisi Taha Tatlıcı’nın yalanını GÜNAYDIN ortaya çıkardı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN