Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 12 Temmuz 2019 Cuma günlük - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Astroloji konusunda milyonların aklına gelen ilk isim olan Zeynep Turan ile 12 Temmuz 2019 Cuma için günlük yayınlandı. Sosyal medya kullanıcılarının 'Twitburc' olarak da tanıdığı Zeynep Turan, hafta sonu yaklaşırken de koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarında bulundu. Peki, haftalık burç yorumları sizlere ne gibi işaretler veriyor? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün ne diyor? İşte, Astroloji ile 12 Temmuz 2019 Cuma için günlük burç yorumunuz...

Giriş Tarihi: 12.7.2019 12:25
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 12 Temmuz 2019 Cuma günlük burç yorumları - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 12 Temmuz 2019 Cuma günü için sabah.com.tr'de yayında. Sosyal medya üzerindeki kullanıcıların Twitburc olarak da bildiği Zeynep Turan, her zaman olduğu gibi haftalık burç yorumlarında da aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi birçok önemli konuya değindi. Peki, 12 Temmuz 2019 Cuma burç yorumlarınızda ne var?

Haberimizin detaylarından yorumlarını bulabilir, ilerleyen sayfalarda ise astroloji konusunda uzman isim olan Zeynep Turan'ın "Gök kubbe 1986 - 1989 arası doğumlularla uğraşıyor" başlıklı yazısındaki tahminlerini görebilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 12 TEMMUZ 2019 CUMA - ASTROLOJİ

Astrogündem: Bugün gökyüzünü anlamak imkânsız! Merkür- Neptün iletişimi su ile ilgili problemleri tetikleyebilir. Hava elementinde hareket eden hiçbir gezegen olmadığı için herkes korkularını veya planlarını ağzından kaçırabilir.

Koç: Ay, tüm gün boşlukta salınıyor. Sabırlı olmayı öğrenmen gerekiyor. Son aylarda aklında olan ama ertelediğin bir işle ilgili gelişme yaşayabilirsin. Çalışma alanında kendini göstermen için uygun ortam oluşabilir. Kendini ifade etmeli, düşüncelerini sakınmadan söylemelisin.

Boğa: Birikimlerini arttırmak isteyeceksin. Hedeflerine ulaşmak için her şeyini ortaya koyuyorsun ve emeklerinin karşılığın almaya bugünden itibaren başlıyorsun. Değer verdiğin kişiyle beraber katılabileceğin bir aktivite ya da kurs önerisi alabilirsin.

İkizler: Geçmişten gelen iş bağlantıların bu anlamda sana fazlasıyla yardımcı olacaktır. Kısa bir süre önce ayrılık yaşamış ya da sevgilisiyle sıkıntı yaşayan bir İkizler burcuysan son zamanlarda aldığın kararları sorgulayabilirsin. Bir arkadaşının akşam daveti seni şaşırtabilir çünkü gittiğin ortamda bir süredir görmediğin insanlarla tesadüfi olarak karşılaşabilirsin.

ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 12 Temmuz 2019 Cuma günlük burç yorumları - Günlük burç yorumu ve Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN