Uzman Astrolog Zeynep Turan ile yorumları 21 Ekim 2019 Pazartesi - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Astroloji konusunda hiç şüphesiz milyonlar aklına geldiği ilk ve tek isim olan Zeynep Turan ile 21 Ekim 2019 Pazartesi için yorumları yayınlandı. Sosyal medya kullanan vatandaşların 'Twitburc' olarak da tanımış olduğu Zeynep Turan, yeni haftanın ilk gününde de koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarında bulundu. Peki, haftalık burç yorumları sizlere ne gibi işaretler veriyor? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün ne diyor? İşte, Astroloji ile 21 Ekim 2019 Pazartesi için günlük burç yorumunuz...

Giriş Tarihi: 21.10.2019 10:10
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 21 Ekim 2019 Pazartesi - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 21 Ekim 2019 Pazartesi günü için sabah.com.tr'de yayında! Sosyal medya üzerindeki kullanıcıların olarak da bildiği Zeynep Turan, her zaman olduğu gibi haftalık burç yorumlarında da aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi birçok önemli konuya değindi. Peki, 21 Ekim 2019 Pazartesi burç yorumlarınızda ne var?

Haberimizin detaylarından yorumlarını bulabilir, ilerleyen sayfalarda ise konusunda uzman isim olan Zeynep Turan'ın "Bu hafta burçları neler bekliyor?" başlıklı yazısındaki tahminlerini görebilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 21 EKİM 2019 PAZARTESİ - ASTROLOJİ

Astrogündem: Mars- Ay Düğümü karesi, Türkiye'de 1948 doğumlu liderleri öne çıkarabilir. Hava sahalarıyla ilgili yaptırımlar ülkemizde gündem olurken, uluslararası silah anlaşmaları üzerine yeni bir tartışma konusu başlayabilir.

KOÇ: Dönüm noktası… Geçmişe baktığında tam şu anda her şey değişti gibi görünüyor sana da. Şimdi ise hedefleri ıskalamaman gereken günlerdesin. Oldukça keskin virajlar alacağın, net kararlar vereceğin günlere hazır mısın? Yepyeni bir döngüye girdiğimizi ayın son günlerinde gözlemlemen mümkün. Güçlü referanslar alan bir dönemdesin

BOĞA: Duygusal savaşlarının sonuna geldiğini söyleyebilirim. İlişkinin kalitesini, sorunlarını, uzun uzadıya ele alacağın bir dönem. Sabit burç etkisine bürünen gökyüzü katı ve kuralcı olmana neden olabilir. Ancak köklü değişimlerin dönemi senin için, bu yüzden zihnin yorgun olabilir. Aşk, anlaşmalar, gelecek beklentisi birbiri ardına gelirken, önündeki işlerin ağırlığını fark edemeyebilirsin. Yanlış anlaşılmaya dair hassasiyetin dağılıyor.

İKİZLER: Askıya aldığın bazı konuları hatırlamana neden olacak bir hafta seni bekliyor. Özellikle aile ve ev hayatında bazı düzenlemelere gitmen gerektiğini vurguluyor gökyüzü. Hedeflendiğin bazı noktalar varken, hayatının tam ortasında yer alan özel yaşamını bir kenara atıyormuş gibi görünmen, sevdiklerine sıkıntı yaratıyor olabilir. Bu durumun bir krize dönmeden senin kontrolüne geçmesi gerekiyor. Burada toparlayıcı faktör sen olabilirsin.

ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 21 Ekim 2019 Pazartesi - Günlük burç yorumu ve Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN