Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük 8 Kasım 2019 Cuma yayında! Günlük burç yorumu ve Astroloji

Giriş Tarihi: 8.11.2019 10:10
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 8 Kasım 2019 Cuma yayında! Günlük burç yorumu ve Astroloji

TERAZİ: Bugün katılacağın toplantılarda fikirlerini söylerken abartıdan kaçınmalısın. İkna kabiliyetinin yüksek oluşu sorumluluk altına girmene neden olurken, bitmeyen işler yüzünden sana güvenen insanları hayal kırıklığına uğratabilirsin. İlişkisi olan bir Terazi burcuysan, sevgilinle aranda oluşan huzursuzluğun son bulması için çözümü karşı tarafa bırakabilirsin.

AKREP: Bugün hâkim olmakta zorlandığın konular olabilir. Bu durum biraz seni öfkeli yapabilir, bu durum diyaloglarına yansıyor. Bu durum konuşmalarına yansırken, olduğundan daha gergin bir havaya bürünebilirsin. Açıkçası aklına koyduğun her şeyi yapmak için uygun bir gün değil. Çalışma ortamındaki gruplaşmadan rahatsızlık duyabilirsin.

YAY: İddialı tavırlarınla düşüncelerinden taviz vermeyeceğin bir gün. Organizasyon çalışmalarıyla başarını daha da güçlendirmek istiyorsun. İş yerinden bir arkadaşının başına gelen üzücü olay gün içinde kendi hayatını sorgulamana neden olabilir. Ama bugün çözüm üretmekte üstüne yok! Peş peşe gelen telefonlar, farklı alanlara ve konulara yönelmeni sağlayacak.

ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 8 Kasım 2019 Cuma yayında! Günlük burç yorumu ve Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN