Uzman Astrolog Zeynep Turan ile yorumları 3 Aralık 2019 Salı - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Giriş Tarihi: 3.12.2019 00:51
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 3 Aralık 2019 Salı - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Sen kimsin Jüpiter?

Jüpiter'in temsil ettiği konular arasında; din, felsefe, diplomasi, eğitim, politika, hukuk, yurtdışıyla ilgili konular yer alır. Tüm bu konularda değer yargıları ve tutumda değişim söz konusu olacak. Daha muhafazakâr ve geleneksel bir yapıya bürüneceğini işaret edecek. Risk almak konusunda daha temkinli olamaya çağıracak.

Bu geçiş sırasında daha esnek olmayı, toleranslı olmayı öğrenmeliyiz.

Neden mi? Çünkü Jüpiter doğası gereği abartılı ve coşkulu etkiler yaratır. Ancak Oğlak burcuyla hareket ederken, bu ikili uyumlu bir kombinasyon çizmeyebilir. İyimser yanını genişletip, büyütürken yanılgıya kapılabiliriz. Oğlak burcunun disiplinli, düzenli, garantici yanı fazla iyimser olmayı sevmeyecektir. İyi niyetini sahiplenebilir ama garantici olmaya yöneltecektir. Maddi konularda daha alçakgönüllü olmayı öğretebilir. Abartıdan, büyük sözler vermekten kaçındırtabilir. Plüton ile yapacağı kavuşumlar özellikle aç, kurnaz, statü meraklısı olanları zorlayacak. Hırsınıza kurban olmamak için mesajları da çok kritik olacak.

Büyük resmi görmemizi sağlayacak Jüpiter -Oğlak yolculuğu analitik bakış açısını yüceltecektir. Ayrıntılı, dikkatli olmayı sağlarken büyük resmi görmede kolaylık da sağlayacak. Önemli isimlerle bir araya gelmenizi sağlayacak. Özel sektörden çok kalıcı işler, memuriyet gibi görevler tercih edilecek.

ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 3 Aralık 2019 Salı - Günlük burç yorumu ve Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN