yarışmasıyla ünlenen yeni evini ilk kez gösterdi! Güzide Mertcan'ın evini görenler...

Türkiye ile tanınan , olay yaratan 7 milyon TL'lik villasını satarak yeni açtığı restoranın üst katındaki apartmana taşındı. Programda yarıştığı süre zarfında başarısının yanı sıra eviyle gündeme gelen Güzide Mertcan, 7 milyon TL'lik malikanesi için şunları söylemişti: "Biz bu evde 4–4.5 yıldır oturuyoruz tapusunu aldığımız ilk günden beri satmaya çalışıyoruz. Belli sebeplerden dolayı satmak istiyorduk ve sattık. Uzun zamandır beklediğimiz bir şey olduğu için 'keşke' demeyeceğim. Ben 10 yıllık evliliğim boyunca 6 kez ev taşıdım. Farklı farklı semtlerde, farklı evlerde yaşadım. Bu yüzden ev ile aramda çok bağ olmuyor. Dükkanımın üstünde kiralık bir daire bulduk, 3+1 bir süre orada oturacağız. En kısa zamanda oraya taşınmayı düşünüyoruz." İşte merak edenler için Güzide Mertcan’ın yeni evi…

Giriş Tarihi: 26.3.2020 06:33 Güncelleme Tarihi: 26.3.2020 06:35 ABONE OL
MasterChef yarışmasıyla ünlenen Güzide Mertcan yeni evini ilk kez gösterdi! Güzide Mertcan'ın evini görenler...

yarışmasıyla ünlenen , aylarca konuşulan 7 milyon TL'lik lüks malikanesini satarak apartman dairesine taşındı. Mertcan, merak edilen yeni evini de YouTube kanalından paylaştı.

YENİ EVİNİ GEZDİRDİ

MasterChef Türkiye ile tanınan Güzide Mertcan, olay yaratan 7 milyon TL'lik villasını satarak yeni açtığı restoranın üst katındaki apartmana taşındı. Programın final yapmasının ardından YouTube'da içerik üretmeye başlayan Mertcan, son olarak yeni evini gezdirdi.

ARKADAŞINA GÖNDER
MasterChef yarışmasıyla ünlenen Güzide Mertcan yeni evini ilk kez gösterdi! Güzide Mertcan'ın evini görenler...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA