Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 26 Mart 2020 Perşembe günlük | Günlük burç yorumu ve Astroloji

Astroloji denildiğinde akıllara gelen tek isim Zeynep Turan ile 26 Mart 2020 Perşembe için günlük yayınlandı. Sosyal medya kullanan vatandaşların 'Twitburc' olarak da tanımış olduğu Zeynep Turan, hafta ortasında da koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarında bulundu. Peki, haftalık burç yorumları sizlere ne gibi işaretler veriyor? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün diyor? İşte, Astroloji ile 26 Mart 2020 Perşembe için günlük burç yorumunuz...

Giriş Tarihi: 26.3.2020 11:47 Güncelleme Tarihi: 26.3.2020 11:48 ABONE OL
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 26 Mart 2020 Perşembe günlük burç yorumları | Günlük burç yorumu ve Astroloji

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 26 Mart 2020 Perşembe günü için sabah.com.tr'de yayında! Sosyal medya üzerindeki kullanıcıların Twitburc olarak da bildiği Zeynep Turan, her zaman olduğu gibi haftalık burç yorumlarında da aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi birçok önemli konuya değindi. Peki, 26 Mart 2020 Perşembe burç yorumlarınızda ne var?

Haberimizin detaylarından yorumlarını bulabilir, ilerleyen sayfalarda ise astroloji konusunda uzman isim olan Zeynep Turan'ın "120 günlük devriâlem başlıyor" başlıklı yazısındaki tahminlerini görebilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 26 MART 2020 PERŞEMBE - ASTROLOJİ

Astrogündem: Paranın çözemediği dertler de var dedirten devran, herkese aynı gemide olduğunu hissettirecek. Çemberi daraltan Oğlak dizilimlerinin son perdesinde, din adamlarıyla ilgili şaşırtıcı haberler duyabiliriz. Dünyaca ünlü otellerin ve yapıların insanlığa tahsis edilmesi konuşulabilir.

Koç: Aynı anda birden çok konu ile ilgilenmek seni karmaşık bir ruh haline sürükleyebilir. Biraz mola verip durum değerlendirmesi yapman işlerini kolaylaştıracaktır. Düzenli bir birikim yapmak için harcamalarını kısıtlayabilirsin.

Boğa: Yeniliklerle besleneceğin bir gün seni bekliyor. Eksikliklerini tamamlama yoluna gitmek, yarım bıraktığın projelerde ilerlemek motivasyonunu yükseltecek. İlişkisi olmayan bir Boğa burcuysan, hoşlandığın kişinin duygularını daha da merak edebilirsin.

İkizler: Meraklı tarafın seni araştırmacı bir kimliğe büründürebilir. Özellikle sosyal medyanı bu konuda aktif olarak kullanabilirsin. Yakın bir tarihte ilişkini sonlandırdıysan, bu konuyu sürekli açmaya çalışanlara karşı tavrın sert olabilir.

Yengeç: Hayata karşı daha sanatsal yaklaştığın bir gündesin. İçindeki bu yeteneği ve üretkenliği güçlü duygusal zekana borçlusun. Önem verdiğin insanların desteğini görmek sana çok iyi geliyor.

Aslan: Beklenmedik gelişmelerle dolu bir gün seni bekliyor. Yakın arkadaşının başka bir arkadaşının arkasından söylediği sözler sen hayrete düşürebilir.

ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 26 Mart 2020 Perşembe günlük burç yorumları | Günlük burç yorumu ve Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA