Uzman Astrolog Zeynep Turan ile yorumları 23 Mayıs 2020 Cumartesi - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Astroloji konusunda milyonların aklına gelen ilk isim olan Zeynep Turan ile 23 Mayıs 2020 Cumartesi için yorumları yayınlandı. Sosyal medya kullanan vatandaşların 'Twitburc' mahlası ile de tanıdığı Zeynep Turan, hafta sonu da koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarında bulundu. Peki, haftalık sizlere ne gibi işaretler veriyor? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün diyecek? İşte, Astroloji ile 23 Mayıs 2020 Cumartesi için günlük burç yorumunuz...

Giriş Tarihi: 23.5.2020 13:30 ABONE OL
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 23 Mayıs 2020 Cumartesi - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Uzman Astrolog ile 23 Mayıs 2020 Cumartesi günü için sabah.com.tr'de yayında! Sosyal medya üzerindeki kullanıcıların Twitburc olarak da bildiği Zeynep Turan, her zaman olduğu gibi haftalık burç yorumlarında da aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi birçok önemli konuya değindi. Peki, 23 Mayıs 2020 Cumartesi burç yorumlarınızda ne var?

Haberimizin detaylarından yorumlarını bulabilir, ilerleyen sayfalarda ise astroloji konusunda uzman isim olan Zeynep Turan'ın "Her şey ne çabuk değişti şimdi göreceğiz" başlıklı yazısındaki tahminlerini görebilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 23 MAYIS 2020 CUMARTESİ - ASTROLOJİ

Astrogündem: Gezegenlerin arasındaki Retro dalgası, yeryüzünde yeni siyaset dalgasını tetikleyebilir. 1946 doğumlu burcu İkizler olan Trump dünya gündemini değiştirebilir. Venüs Retrosu 23 hazirana kadar Trump-Çin düellosunu gözler önüne serebilir. Güneş-Neptün anlaşması ise Akdeniz'de kimlerin kimlerle müttefik olduğunu göreceğimizi işaret ediyor.

Koç: Çocuk sahibi bir Koç burcuysan çocuklarına çok fazla vakit ayırmak isteyebilirsin. Onlar ile ilgilenirken kendini unutmamalısın. Ailenden sakladığın sırlar bugün açığa çıkabilir. İlişkinde detaylara takılmak yerine büyük resme odaklanman gerekiyor.

Boğa: Önüne çıkan fırsatların hangisini değerlendirmeye alacağın konusunda aklın karışabilir. Hayatında değişiklik yapmak istiyorsun. Fakat bunun hemen olmayacağının farkındasın. Yeni aktiviteler edinebilirsin.

İkizler: Fikirlerin ile çalışma arkadaşlarını etkileyebilirsin. İletişimsel açıdan kendini geliştiriyorsun bu sana iş konusunda avantaj sağlıyor. İyi bir parasal gelir elde etme konusunda planlama yapabilirsin.

Yengeç: Evli bir Yengeç burcuysan eşinin şu sıralar ilgisiz davranması problemlerin çıkmasına neden olabilir. Fakat bu konuyu onunla konuşarak çözebileceğine inanıyorsun. Mutfakta fark yaratacağın gün olabilir.

Aslan: Hayal kırıklığına uğradığın ilişki konularının üzüntüsünü üzerinden atıyorsun. Hayatın devam ediyor olduğu bilinci yavaş yavaş olumlu düşüncelere dönüşüyor. Kendine bolca vakit ayırıyorsun. Dengeli beslenmek ve spor önceliklerin arasına girebilir.

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 23 Mayıs 2020 Cumartesi - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Başak: Arkadaşlarının sorunları hakkında sana fikrini danışacağı durumlar olabilir. Çevrende sözüne güvenilir biri haline geliyorsun. Olgun tavırların ailen tarafından takdir ile karşılanıyor. Hiç beklemediğin anda birinin senden hoşlandığını öğrenebilirsin.

Terazi: İş konusunda daha telaşlı davranışlar sergileyebilirsin. Bu durum birçok hata yapmana neden olabilir. Daha sakin olmalısın. Ev dekorasyonu konusunda bir değişiklik yapmak için ilk adımları bugün atabilirsin.

Akrep: Çalışma hayatında sana verilen işleri eksiksiz yerine getiriyorsun. Bu durum patronlarının dikkatini üstüne çekiyor. Yükselmek istediğin pozisyona yakın olduğunu hissedebilirsin. İş hayatındaki başarın ilişkine olumlu şekilde yansımaları olabilir.

Yay: Mümkün olduğu kadar hızlı olman gereken bir gündeme sahipsin. İşlerini hızlıca halledip ev ile ilgili tadilatlara başlamak istiyorsun. Aşırı duygusallıktan kaçınmalısın. Bu durum hayatına yanlış birini almana neden olabilir.

Oğlak: Kendini ifade etme konusunda eksiklerin olabilir, sözcüklerini dikkatli seçmelisin. Yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Aranın bozulduğu arkadaşların ile tekrar bir araya gelmek istiyorsun. Onları telefon ile arayabilirsin.

Kova: Gergin bir ruh haline sahip olmanın verdiği etkiyle hemen her şeye sinirlenebilirsin. İlişkisi olan bir Kova burcuysan bu durumu karşı tarafa yansıtmak istemesen de kendine engel olamayabilirsin.

Balık: Kaygılarından ve soru işaretlerinden kurtulmak isteyeceğin bir gün. Tavırlarının net ve eleştirel olması yakın dostların ile sorunlara yol açsa da gerçekleri söylemen hoşlarına gitmiyor değil.

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 23 Mayıs 2020 Cumartesi - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Her Şey Ne Çabuk Değişti Şimdi Göreceğiz.

Değişime ne kadar ayak uydurduk? Yeni dünya neymiş? Nasıl oluyormuş? Bunların hepsini bir bir göreceğiz. Gazeteciler kendi yönünü tayin ederken bu dönem yazarları da yakından ilgilendirecek.

Yeniay'ın Yanı Başında Venüs Geri Gidiyor Unutmayın!

Bu geri gidişin karşılaştırma yaptıran, analitik çözümleri oluşturan, enerjimizi toparlayan ve umut etmemizi sağlayan yansımaları olurken, sosyal hayatlarına kavuşan insanları da göreceğiz.

Yeniay Kimleri Zorlayacak?

  • Egosu ile hareket edenleri
  • Gururu ön planda olanları
  • Haberleşme ağlarını

İnsan Dışı İle Karşılanır, İçi İle Uğurlanır.

Türkiye'nin burcu Akrep, yükseleni Yengeç, Ay burcu (iç burcu) ise İkizler… Yeniay'ın İkizler burcunda gerçekleşiyor olması bir nevi sakinlikten ziyade yeni bir sürecin başlayabileceğini işaret ediyor. Yeni konular gündeme gelirken, ülkemizin birçok hastanesi konuşulabilir. İhaleler ve sendikalar daha çok gündeme gelebilir. Hatta sendikalaşmalar da artabilir. Fakat bu kaos istikrarlı olacak. Venüs gerilemesi ise DÜNYADA Avm'leri gündemin en çok konuşulan konusu haline getirebilir. Yeniay'ın gerçekleştiği gün gündemdeki küçük kıvılcımların 5 Haziran'da çok daha fazla büyümüş hale gelebileceğini söyleyebilirim.

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 23 Mayıs 2020 Cumartesi - Günlük burç yorumu ve Astroloji

2020 Bir değil Bin bir Konuyla Hepimizi Yoğurmaya Devam Ediyor.

1947 yılında ilk kez yasal zeminde kurulan sendikaların alt yapısının 1946 yılında oluştuğunu düşünürsek, sendikaları canlandıran yeni dünya düzenine göre uyarlamaya çalışan bir dizi çalışmaya şahitlik edeceğiz. Mayıs ayında zincirlerinden kopan sendikalar gerek dünyanın gerek ülkemizin gündemini de sokaklarını da doldururken eskisi gibi örgütlenip seslerini duyurabilirler. Yeni sendikalaşma modelinin oturup oturmadığının seslerini ise 2020 Haziran ayına kadar duyarken, işçiler işçi haklarına dair sosyal medyadan ve ünlülerden büyük destek görecekler.

Partiler dünya gibidir içinde yüzlerce fırtına kopar ama herkes kendi yaşadığını bilir diyeceğiz.

Bugünden sonra Türkiye Cumhuriyeti'ne mal olmuş 7 büyük partideki 7 büyük değişimi konuşacağımızı işaret ediyor. ABD içinde seçimler öncesi iç karışıklık, seçim kampanyaları ve bazı skandallar gündeme gelebilir. Burcu İkizler olan Çin ise Yeniay'da dünyanın dikkatini üzerine çekecek. Yeniden virüs konusu ile hepimizi karşı karşıya bırakabilir.

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 23 Mayıs 2020 Cumartesi - Günlük burç yorumu ve Astroloji
ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 23 Mayıs 2020 Cumartesi - Günlük burç yorumu ve Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA