Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan boş yere atış yapmaz

Ömer Temelli, "Başkan boş yere atmaz, 1 milyon fazla almıştır" diyerek güldürdü... Turkuaz Petrol'ün sahibi Zülfikari, "Şampiyon takımının parçası olmaktan mutluyuz" diye konuştu

Giriş Tarihi: 27.9.2013
Fenerbahçe Yönetim Kurulu üyesi İsfendiyar Zülfikari'nin sahibi olduğu Turkuaz Petrol, Kadın Basketbol Takımı'nın yeni sponsoru olurken, Ülker Sports Arena'daki imza töreninde konuşan Turkuaz Petrol Yönetim Kurulu Başkanı İsfendiyar Zülfikari, "Son 8 yılın şampiyonu, Avrupa'da geçen senenin finalisti, Avrupa'daki en başarılı Türk takımının Turkuaz Petrol olarak parçası olmaktan gurur duyuyoruz" ifadelerini kullandı.

"1 MİLYON DOLAR FAZLA ALMIŞTIR"
Aziz Yıldırım ise törende neşeli tavırlarıyla dikkat çekti. Yıldırım yanında oturan yönetici Ömer Temelli'ye 'Var mısın iddiaya attığımı basket yaparım' diyerek takıldı. Yıldırım potaya yönelince Temelli, "Başkan boş yere atış yapmaz. Kesin İsfendiyar Zülfikari'den 1 milyon dolar fazla para almıştır" diyerek espri yaptı. Bu espri tüm yöneticileri güldürdü.

EMENİKE VURGUSU
Sponsorluk töreninde gazetecilere de kısa bir açıklamada bulunan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe yöneticisi İsfendiyar Zülfikari'yi övdü. Yıldırım, "İsfendiyar bey sadece amatör branşların ihtiyaçlarına cevap vermiyor kendisi ayrıca profesyonel takımdaki bazı ihtiyaçlara da yardımcı oluyor. En son Emenike'nin alınmasında bonservisinin ilk taksitine işadamı Ferit Şahenk ile katkı yapan arkadaşlardan biridir. Emenike'nin alınmasında önemli bir rol üstlendi. Kendisine teşekkür ediyorum" dedi.

SAYI YAPAMADI
Aziz Yıldırım imza töreni sonrası potaya tek at��ş yolladı, ancak basket yapamadı. Yıldırım ikinci atışını ise şakayla kameraların üstüne doğru yolladı. Tören, basketbolcular ile basın mensupları arasında yapılan ödüllü serbest atış yarışmasıyla sona erdi. Sponsorluk töreninde Turkuaz Petrol Yönetim Kurulu Başkanı İsfendiyar Zülfikari ve Fenerbahçe Kulübü Üst Yöneticisi Hasan Hakkı Yılmaz imzaları atan isimler oldu.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan boş yere atış yapmaz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN