Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türkiye'ye şikeyi sokan G.Saray'dır

Giriş Tarihi: 13.6.2014

"Türkiye'ye şike belasını sokanlar bize 'Şikeci' diye bağıramazlar. F.Bahçe şike davasından aklanacaktır. Bize şikeyi öğretenlerin utanması lazım. G.Saray'ın yurt içi ve yurt dışında yaptıkları, 6-0'lar, 8-0'lar da unutulmadı"

Galatasaray Liv Hospital ile F.Bahçe Ülker arasında oynanan Beko Basketbol ligi play-off final serisi 4. maçında yaşananlar sonrası Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Basın Sözcüsü Mahmut Uslu ve Ahmet Özokur'la birlikte basının karşısına çıktı. Basketbol Federasyonu'na sitem eden, hakemleri eleştiren ve G.Saray koçu Ergin Ataman'a sert çıkan Yıldırım, ezeli rakibi Galatasaray'ı ise adeta bombaladı. İşte o açıklamalar: Amacımız Türk basketbolundaki gerçekleri ortaya koymak. F.Bahçe, Türk basketbolunun nereye gittiğini göstermek için bu toplantıyı tertipledi. 4. maçta 18 defa bize "bip" yapılan şekilde küfür edilmiştir. Bizim sahamızda "Ergin Ataman doping yapsana" denince, 5. dakikada anons yapıldı. 18 defa şahsımıza, kulübümüze ve başka bir şekilde küfür etmişlerdir. Türkiye'ye şikeyi sokan G.Saray Kulübü'dür. Hem yurt içinde hem yurt dışında G.Saray'ın neler yaptığını ben değil Ahmet Çakar söylüyor. 6-0'lar, 8-0'lar unutulmadı. Şunu söylüyorum Fenerbahçe bu şike davasından aklanacaktır. Bize şikeyi öğretenlerin biraz utanması lazım.

BEŞİNCİ RANDEVU BUGÜN
F.Bahçe Ülker ile G.Saray Liv Hospital
arasındaki final serisinin 5. maçı bugün Ülker Arena'da oynanacak. 21.00'de başlayacak maç LigTV3'den yayınlanacak. 2-2 eşitliğin olduğu seride Obradovic cezası nedeniyle takımın başında olamayacak.

" ATAMAN'I YAŞATMAYIZ"

Aziz Yıldırım, A Milli Basketbol Takımı'nın da başına getirilen Ergin Ataman'ı ağır dille eleştirdi: "Bizim onay vermediğimiz kişiler milli takımda uzun süre bulunamazlar. Ergin Ataman'ı orada yaşatmayız. Bütün oyunculara karşı bir görevi olduğunu bilmesi lazım. F.Bahçe camiası onu orada tutturmaz. Ergin Ataman, G.Saraylı olabilir, hiçbir zaman karşı çıkmayız. Turgay Demirel'i bütün seçimlerinde destekledim. Bizim derdimiz, sıkıntımız tarafsız ve ahlaklı olması. Ergin Ataman yerdeki F.Bahçe havlusunu tekmeliyor. Biz unutmayız. Sayın Ergin Ataman sadece G.Saray'ın antrenörü değil. F.Bahçe'de Milli Takım'da birlikte çalışacağı sporcular var. Biz oyuncularımızı göndermezsek milli takıma, o zaman ne olacak Türkiye basketbolu.

ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye'ye şikeyi sokan G.Saray'dır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN