Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sırada Ferrari var

Aktif'e olan borcu 6 milyon 97 bin Dolar'a indirip, taksitlendiren Beşiktaş, şimdi de CAS tarafından 7,8 milyon Euro ödemeye mahkum edildiği İtalyan yıldızla masaya oturacak

Giriş Tarihi: 1.1.2013
Bir önceki yönetimden mali anlamda adeta bir enkaz devralan Fikret Orman ve ekibi, borçları yapılandırma ve ihtilaflı konuları çözme çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak Aktif Reklam'a olan tazminat borcu 6 milyon 97 bin dolara indiren ve biri peşin, 5 taksit halinde ödeme konusunda anlaşan yönetim, şimdi de Ferrari konusuna el atıyor. İtalyan yıldızın CAS'a açtığı davayı kazanması üzerine 7.8 milyon Euro ödemeye mahkum edilen siyah-beyazlı kulüp kararı temyize taşımıştı. Ancak sorunu çözmek ve söz konusu borcu yeniden yapılandırmak isteyen yönetimin, bugün Ferrari ve avukatlarıyla masaya oturacağı belirtildi. Bu arada 2. başkan Ahmet Nur Çebi, Aktif Reklam'a olan borç için, "10 milyon doları bulan daha büyük bir zarardan kurtulduk. Ancak borcu azaltsak da bu paraları ödemek kolay değil" dedi.

'ARTIK MORALİM İYİ'
Dizinden geçirdiği operasyon sonrası sahaya dönüş hazırlıkları yaparken, tekrar aynı bölgeden sakatlanan ve Almanya'da ameliyat olan İsmail Köybaşı, ilk günlerde yaşadığı moral bozukluğunu atlattığını söyledi. İsmail Köybaşı, "Artık moralim iyi. Arkadaşlarım arayıp, ziyarete gelerek beni yalnız bırakmıyorlar. Yoğun bir tedavi programı uyguluyoruz. 2013'te daha mutlu ve sağlıklı girmek isterdim. Ancak kısmet değilmiş. Yeniden sahalara dönmek için var gücümle çalışıyorum. Futbolu çok özledim" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sırada Ferrari var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN