"F.Bahçe Yönetimi açıklamamı algılayamamış"

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp, Fenerbahçe Kulubü'nün kendisi hakkında yapmış olduğu açıklamaya cevap verdi.

Giriş Tarihi: 9.1.2013 17:17
Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp, Fenerbahçe Kulübü ile alakalı hiçbir söyleminin olmadığını ve her kulübe eşit mesafede olduklarını söyledi.

Antalya'da devam eden MHK Üst Klasman Hakem Ara Semineri arasında medya mensuplarının sorularını cevaplandıran Alp, Fenerbahçe Kulubü'nün kendisi hakkında yapmış olduğu açıklamaya cevap verdi.

Alp, açıklamaların maalesef her zaman sert olduğunu belirterek, "Benim açıklamamı okuduysanız Fenerbahçe Kulübü ile ilgili hiçbir söylemimin olmadığını görebilirsiniz. Bu açıklamamı iyi algılayamamışlar." dedi.

Hiçbir kulüple işlerinin olmadığını ifade eden Başkan Zekeriyya Alp, "Biz her kulübe eşit mesafede duruyoruz ve her kulübe eşit davranıyoruz. Görevimiz itibariyle biz hiçbir kulübü hedef seçip konuşmayız." diye konuştu.

Bir gazetecinin Türkiye'de futbolcuların hakemlere karşı yapmış olduğu sert itirazlarla ilgili olarak da MHK Başkanı, "Futbolcularımızla hakemlerin ilişkilerini olumlu yere getirmek için çalışıyoruz. İnşallah ligin ikinci yarısında bu doğrultuda biraz daha sağlıklı davranış içine gireriz."

Hakemlerden Bülent Yıldırım ve Mustafa Kamil Abitoğlu da hakem seminerinin oldukça iyi ve verimli geçtiğini ifade ettiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"F.Bahçe Yönetimi açıklamamı algılayamamış"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN