Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Artık çok sıkıldım

İnsanların atacağı 1 adıma 10 adım karşılık vermek isterken önüme çıkarılan şeylerden artık çok sıkıldım! 40 yıldır hizmet ettiğim Galatasaray'ın bir elemanı olarak artık insanlarla değil sahayla ilgileneceğim! Şu ana kadar sustuğum için rahat değilim. Ama düşünmek zorunda olduğum takımım var! Ne teknik direktör, ne futbolcu, ne de başkan! Kimse Galatasaray'dan daha büyük değildir!

Giriş Tarihi: 19.1.2013
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın, Fatih Terim için 8 Ocak'ta GS TV'de yayınlanan 'Başkanın Ajandası' programında 'iyi bir maaşlı profesyonel' ve önceki günkü divan kurulunda 'iyi bir eleman' tanımlamalarını kullanması üzerine gözler tecrübeli teknik adamın yanıtına çevrilmişti. Terim, Kasımpaşa mağlubiyeti sonrası önceden kaleme aldığı o yanıtı okudu. Terim, sözlerine, "Konuşma niyetinde değildim ama kaybedince başka yerlere çekiliyor. Sessiz kalarak yazılanları ve söylenenleri takip ederek geçirdiğim bu sürede herşeyi daha iyi kavradım. Sandım ki başarısızlık durumlarında karışır kulüpler. Halbuki son 1.5-2 senedir yaşatılan sürekli başarılara, alınan kupalara, ilk 16'lara rağmen bir camia durduk yere içeride çözülebiliyor ve de karıştırılabiliyormuş" diyerek başladı ve şöyle sürdürdü:

Galatasaray'ın elemanıyım
Bir G.Saraylı, bir G.Saray sevdalısı, bu kulübe 40 yıl hizmet etmiş bir divan kurulu üyesi olarak, G.Saray'ın bir elemanı olarak, tekrar ediyorum elemanı olarak, insanlarla ve olaylarla değil sahayla ve futbolcularla ilgileneceğim ve konsantrasyonumuzun saha dışı olaylarla bölünmediği bir ortam rica ediyorum.

Artık müsade etmeyeceğim
Bana başkan şunu dedi, beriki şunu dedi diye sorularla gelmeyin. Şu ana kadar sustuğum için rahat değilim. Ama düşünmek zorunda olduğum bir takım var ve bu takımın başarısı söz konusu. Buna daha fazla mani olacak kişiler ve olaylara müsade etmeyeceğime emin olabilirsiniz; G.Saraylılar da emin olabilir.

Aslolan Galatasaray'dır
Unutmamamız gereken bir gerçek var. Ne ben ya da başka bir teknik direktör, ne futbolcular, ne yöneticiler, ne başkan ne de transfer edilmesi gereken futbolcular... Hiçbiri Galatasaray'dan büyük değildir. En başta ben olmak üzere büyük değildir... Bir tek gerçek vardır: O da aslolan Galatasaray'dır...BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Artık çok sıkıldım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN