Eleman değil, élément

Ünal Aysal, Terim'in içerlediği "Eleman" ifadesini yemekte açıkladı: "Fransızca düşünerek söyledim. Unsur anlamında kullandım. Fatih Terim, Galatasaray için değerli bir unsurdur."

Giriş Tarihi: 20.1.2013
Divan Kurulu'nun yeni üyelerine berat takdimi töreninin ardından Galatasaray'ın kurmayları Mehmet Ali Birand'ın cenazesi için Teşvikiye Camii'ne gitti. Oradan çıkışta da Nişantaşı'nda öğlen yemeği yenildi. Başkan Ünal Aysal'ın başında oturduğu masada İkinci Başkan Ali Dürüst ve Teknik Direktör Fatih Terim karşılıklı olarak Aysal'ın hemen yanına oturdu. Masada yöneticiler Refik Arkan, Abdurrahim Albayrak, Sedat doğan ile Aysal'ın danışmanı Bülent Tulun, Aysal'ın eşi Fani ve Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Özdemir katıldı. Aysal Terim'in içerlediği "Eleman" sözcüğüne yemekte açıklık getirdi: "Fransızca düşünerek kullandım. Eleman, unsur anlamında... Fatih Terim, Galatasaray için değerli bir unsurdur."

Terim ne demişti?
Ne teknik direktör, ne oyuncular, ne yöneticiler, ne başkan… Ne de transfer edilen veya edilmesi düşünülen futbolcular… Hiçbiri G.Saray'dan büyük değildir!
İnsanların atacağı bir adıma 10 adımla karşılık vermek isterken, önüme çıkarılanlardan artık çok sıkıldım ve de çok yoruldum.
Şu ana kadar sustuğum için rahat değilim. Ancak düşünmek zorunda olduğum bir takım var. Bu takımın başarısına mani olacak kişiler ve olaylara müsaade etmeyeceğime emin olun.BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eleman değil, élément
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN