Böyle veda mı olur?

Giriş Tarihi: 29.1.2013

Türkiye'de 4 'büyük'lerin dışında bir kulübe şampiyonluk yaşatan Ertuğrul Sağlam'ın vedası da dokunaklı oldu. Futbolcular tesiste, taraftarlar kapıda yalvardı: GİTME!..

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam dün Bursa'ya veda etti. Sağlam, "Eminim ki kimse, 'Ertuğrul Hoca ve ekibi bizi kötü temsil etti' dememiştir. Koca bir şehir bize kucak açtı. Unutulmayacak güzellikler yaşadık. Takımın menfaatleri doğrultusunda davrandık. Daha iyi olabilirdik belki ama elimizden daha fazlası gelmedi. Bütün sorumluluğu üzerime aldığımı, kimseyi suçlamadığımı bir kere daha söylemek istiyorum. Bir gün yeniden gelebilmek için şimdi gidiyoruz" dedi. Vedalaşmada Sağlam'ın gitmemesi için toplanan futbolcular da hocayı kararından vazgeçiremedi. Sağlam daha sonra tesis önünde toplanan taraftarların yanına gitti.

GÜVENÇ KURTAR İDDİASI
Taraftarlar, Sağlam'a sarılıp ağladılar. Gözleri dolan ve konuşmakta güçlük çeken Sağlam, "Hakkınızı helal edin" diyerek veda etti. Dün Trabzon'a giden takımı bugün kupadaki 1461 Trabzon maçına antrenör Ersel Uzgur çıkaracak. Sağlam'ın yeri için ilk olarak Güvenç Kurtar'ın ismi de gündeme geldi.

İŞTE SAĞLAM'IN DUYGUSAL VEDASI!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Böyle veda mı olur?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN