Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Biz bitmişiz!

Trabzonspor'un kalecisi Onur: Futbol dünyasında o kadar çok şey var ki üzeri örtüldü, kapatıldı. Gelip şimdi tüm konu el uzatıp elini sıkmamaksa...

Giriş Tarihi: 20.2.2013
Trab zonspor'un Fenerbahçe maçında kaleci Onur ile gole sebep olan Bamba arasında varolduğu iddia edilen gerginlik dün iki futbolcunun ortak basın toplantısıyla sona erdi. Onur ile Bamba akşam idmanı öncesi bir basın toplantısı düzeledi. Onur, "O an elini görmedim. Videoya bakarsanız ben tam dönerken elini uzatmış. Yoksa onun elini asla havada bırakmam. O benim abim, sadece yabancılar arasında değil, takımda en çok sevdiğim insanlardan biri. 'Onur'un karakterine yakışmadı' falan diyorlar. Bamba bana 10 tane gol yedirsin veya ben 10 tane gol yiyeyim, asla böyle birşey olmaz" dedi. Hiçbir kasıt yokken çıkarılan bu haberlere tepki gösteren Onur, "Futbol dünyasında o kadar çok şey var ki üzeri örtüldü, kapatıldı. Gelip şimdi tüm konu el uzatıp elini sıkmamaksa, biz bitmişiz. Ben 25 yaşındayım, bana ne yakışıp yakışmadığını çok iyi biliyorum. Görseydim elini asla havada bırakmazdım'' ifadelerini kullandı.

ONUR KIVRAK:
"O an elini görmedim. Videoya bakarsanız ben tam dönerken elini uzatmış."

SOL BAMBA:
"Golde benim hatam vardı. Onur'u zor durumda bıraktım. Elimi sıkmamasında kasıt olmadığını biliyordum"

KONGRE YOK
Trab zonspor yönetimi, takımın ligde aldığı olumsuz sonuçların ardından tepkiler üzerine bir açıklama yaptı. Kulübün internet sitesindeki beyanda, takımın puan sıralamasında geldiği seviyenin camiada haklı tedirginliklere yol açtığı belirtilerek, "Kulübümüze yakışmayan bu gidişata bir an önce son verilmesi doğrultusunda gereken müdahaleleri yapıp, tedbirleri alacağımıza hiç kimsenin şüphesi olmasın" denildi. Açıklamada genel kurul çağrılarına da aldırış edilmeyeceği belirtilerek, "Genel kurul tüzüğümüzde açıkça belirtildiği şekilde 2013 yılının Aralık ayıdır" denildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Biz bitmişiz!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN