Türkiye'nin en iyi haber sitesi

F.Bahçe'nin cezası beni mutlu etmez!

: "Fenerbahçe'nin UEFA'dan ceza almış olması beni mutlu etmedi. Umarım kendilerini iyi şekilde savunarak bu cezayı ortadan kaldırabilirler."

Giriş Tarihi: 2.3.2013
Başkanı , UEFA'nın Fenerbahçe'ye vermiş olduğu cezadan son derece rahatsız olduğunu söyledi. Herhangi bir Türk takımının Avrupa arenasında alacağı cezanın, Türk futbolu adına son derece kötü bir durum oluşturduğunu söyleyen Aysal, "Fenerbahçe büyük bir camia ve bizim ezeli rakibimiz. Avrupa platformunda aldıkları cezaya itiraz ederek bu olumsuz durumu ortadan kaldıracaklarını umuyorum" dedi. UEFA'nın üst üste yaşanan saha ve tribün olayları sonrası bu cezayı kestiğinin altını çizen Galatasaray Başkanı, "Fenerbahçe'nin ceza almış olması beni mutlu etmedi. Umarım kendilerini en iyi şekilde savunurlar ve bu cezayı ortadan kaldırabilirler" ifadelerini kullandı.

"HOCAMIZIN YANINDAYIZ"
Fatih
Terim'in, verilen 3 maçlık cezayı hak etmediğini de söyleyen G.Saray Başkanı, "Bu bir adaletsizliktir. Suratını astı ceza; sahaya sol ayağı ile girdi diye ceza. Artık bunların neden olduğunu anlamamaya başladık. Halkın sesi bir gün mutlaka galip gelecektir. Bu adaletsizlikten dönülmesi için başvuruları yapsak da sonuç alamadık. Her zaman hocamızın yanındayız ve haklı olduğuna da inanıyoruz" diye konuştu.

FIFA AKSİNİ SÖYLÜYOR!
PFDK'nın
Fatih Terim'e verdiği cezanın Tahkim Kurulu tarafından az bulunması sonrası spor sitesi sporx.com ilginç bir ayrıntıya dikkat çekti. FIFA Disiplin Talimatnamesi'nin 18. maddesinin 3'üncü bendine atıfta bulunan sporx. com, PFDK'nın Fatih Terim'e 'sportmenliğe aykırı hareketten' ceza vermesinin doğru olduğunu öne sürdü. FIFA'nın söz konusu maddesi, "Dışarı gönderilen görevli, yerini alan kişiye talimatlar verebilir ancak izleyicileri rahatsız etmeme ve oyun akışını etkilememek zorundadır" diyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
F.Bahçe'nin cezası beni mutlu etmez!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN