Spor Toto ile 'Yeni İnönü' görüşmesi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Kasapoğlu'nu ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 14.3.2013 17:55 Güncelleme Tarihi: 14.3.2013 17:56
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Futbol Komitesi Üyesi Deniz Atalay, Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Kasapoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Görüşmede, Türk futbolunun problemleri ve bunların çözümüne ilişkin karşılıklı fikir alışverişinde de bulunuldu. Orman, yaptığı açıklamada, Spor Toto'nun Türk futbolu için önemine vurgulayarak, Mehmet Kasapoğlu'na olan güvenini dile getirerek, Kasapoğlu'na görevinde başarılar diledi.

Türk sporuna hizmet etmek için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirten Kasapoğlu, nazik ziyaretleri için Fikret Orman ve Deniz Atalay'a teşekkürlerini iletti. Spora kaynak aktarımı noktasında çok önemli işler yaptıklarını hatırlatan Kasapoğlu, Teşkilat'ın sponsorluklar yoluyla ülke sporuna büyük hizmetler sunduğunu bildirdi. Kasapoğlu, "Spor Toto Süper Lig başta olmak üzere, alt liglerde de isim sponsorluğu yoluyla Türk futboluna kaynak aktarıyoruz. Sadece futbolla kalmıyor mevcut amatör branşların hepsine kaynak aktarıyoruz. İlerleyen dönemlerde de bu teşkilat, kendinden emin adımlarla, sporun ve sporcunun yanında olmaya, onlara imkan sağlamaya devam edecektir" dedi.

Yeni yapılacak olan Beşiktaş stadıyla ilgili olarak, bilgi paylaşımında bulunulan görüşmenin sonunda, Beşiktaş Başkanı Orman, Kasapoğlu adını taşıyan, memleketinin plaka kodu '45' numaralı formayı hediye etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Spor Toto ile 'Yeni İnönü' görüşmesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN