İtiraf

"Avrupa kupalarına katılamama ihtimalimiz var. Sorunlarımızı çözmek için çaba sarf ediyoruz."

Giriş Tarihi: 19.3.2013
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, kulüp binasında gazetecilerle yaptığı sohbette önemli açıklamalar yaptı. Orman, geçen sezon Avrupa'dan men edilen Beşiktaş'ın gelecek sezon için aynı sorunla karşı karşıya olduğunu hatırlatarak, "Mali sorunlar yüzünden Avrupa kupalarına katılamama ihtimalimiz var. Biz tüm gayretimizle bütün problemleri çözmeye çalışıyoruz. Bu gayretimizden istifade etmek ve bizi mali yükümlülük altına sokmak isteyenlere geçit vermeyeceğiz. Sonu ne olursa olsun ben ve arkadaşlarım bunu göğüsleyebiliriz. Beşiktaş'ın menfaatlerini korumak için elimizden geleni yapıyoruz'' dedi.

'GEÇMİŞİ SUÇLAMAK ÇÖZÜM DEĞİL'
Beşiktaş,
yeniden Avrupa kupalarına katılamazsa önceki yönetimlerle ilgili yaptırımlarının olmayacağını vurgulayan Orman, "Böyle bir yetkimiz yok. 'Suç onlarındı' demek bir şeyi çözmez. Sadece ve sadece kendi içimizdeki durumu çözmeye çalışıyoruz" diye konuştu.

NE OLURSA OLSUN AYBABA
Fikret Orman, ligde kötü sonuçların devam etmesi durumunda Samet Aybaba ile yola devam edip etmeyecekleri sorusuna, "Devam edeceğiz. Maç skorlarına göre hareket etme zihniyeti bende yok" dedi. F.Bahçe derbisini mevcut kadroyla kazandıklarını söyleyen Orman, "O zaman ligin ikincisiydik. Bu hocayla bunları elde ettik. Hocamızla çalışmaya yüzde yüz devam edeceğiz'' ifadelerini kullandı.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İtiraf
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN