Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hesap soracağız

İbra edilmediği için mahkemeye giden Demirören'in dava dilekçesinin üslubunu beğenmediğini daha önce ifade eden Orman, eski başkan aleyhine yapılan tezahüratlar üzerine taraftara 'hesap sorma' sözü verdi

Giriş Tarihi: 20.3.2013
Beşiktaş, 110'uncu yılını İnönü Stadı'nda görkemli bir törenle kutladı. Geceye başkan Fikret Orman'ın selefi Yıldırım Demirören'i hedef alan açıklaması damga vurdu. Kürsüye geldiği andan itibaren taraftarlar tarafından sözleri sık sık Yıldırım Demirören aleyhine yapılan tezahüratlarla kesilen Orman, "Merak etmeyin. Bu yönetim kurulu Türkiye'ye gelmiş en yürekli yönetim kuruludur. Kimseden korkmadan, arkadaşlarımızla buradayız. Kime ne hesap sorulacaksa da soracağız" ifadelerini kullandı.

"TÜRKİYE'NİN ÖNCÜ KULÜBÜYÜZ"
Orman,
ayrıca Beşiktaş'ın birçok alanda öncü kulüp olduğuna dikkat çekti ve coşkulu taraftarlara şu mesajı verdi: "Bizim için önemli olan, bugüne kadar şerefli tarihiyle gelmiş Beşiktaş için mücadele etmektir. Türkiye'nin öncü kulübüyüz. Her şeyi ilk yapmak bize nasip oldu. Nice 110 yıllara. Bu arada, bizi yalnız bırakmayan Süleyman (Seba) ağabeye de teşekkür ediyorum. İyi ki varsın."


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hesap soracağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN