Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Giriş Tarihi: 22.3.2013 09:36 Güncelleme Tarihi: 22.3.2013 10:01

Kulübü, 'ten gelen tehditle karşı karşıya kaldı.

Beşiktaş yönetiminin başı dertten bir türlü kurtulmuyor. Göreve geldikleri günden itibaren borçları temizlemek için uğraşan siyah-beyazlılar, şimdi de menajer Jorge Mendes'in tehdidiyle karşı karşıya kaldı. Daha önce Sidnei ve Bebe'nin menajerlik primlerinin ödenmediği için 'ın iflasını isteyen Mendes, şimdi de Portekizli oyuncular üzerinden hak ettiği ücreti alamadığı için ikinci kez aynı yola başvurma kararı aldı. Beşiktaş'ın eski başkanı Yıldırım Demirören ile Portekiz'in Madeira Adası'ndaki otel inşaatında ortak olan Mendes, şimdiye kadar alamadığı pek çok ödeme olduğu halde bu yolu denememişti.

ORTAKLIK BOZULUNCA!
Mendes'in; Quaresma, Simao, Almeida, Fernandes'in menajerlik ücretleri yüzünden de kulübün iflasını isteyeceği ve bu rakamların 3 milyon euro olduğu bildirildi. Mendes'in bununla da yetinmeyeceği, siyah-beyazlılarla anlaşma yoluna gitmeyeceği ve nisan sonuna kadar istediğini alamazsa Beşiktaş'ın Avrupa'ya gidememesi için talepte bulunacağı bildirildi. Şu ana kadar Beşiktaş'la iyi geçinen Mendes'in, alacakları konusunda sorun çıkarmamasının ardında Demirören ile olan ortaklığı yatıyordu. Fakat ortaklığın bozulması ve Madeira Adası'nda devam eden inşaatın durması yüzünden Mendes'in, Beşiktaş kulübünden alacaklarını istediği bildirildi.

PARASINI İSTEDİ
Beşiktaş'ta "Paramı verin" diyenler listesine Quaresma da katıldı. Portekizli yıldızın; siyah-beyazlılarla uzlaşmaya gitmediği ve alacağı olan 1 milyon euro'nun tamamının ödenmesini istediği öğrenildi. Bunun yanı sıra Q7'nin, şubat ayında ödenemeyen 500 bin euro'luk paraya karşılık 50 bin euro da avukat parası talep ettiği iddia edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beşiktaş'a Jorge Mendes tehdidi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN